Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Známé krásky, kterým nahota svědčí: Drzá Verešová, provokativní Krainová či odvážná Kucherenko

Zdroj: archiv
+ Dalších 15 fotografií
nahota
Začátek roku 2021 nevypadá kvůli pandemii koronaviru vůbec dobře a spousta lidí si připadá vyčerpaná a demotivovaná. Řada známých českých osobností proto vyrazila do zahraničí za sluncem dobít baterky. Výjimkou nebyla ani Simona Krainová (47), která vyrazila k moři a své fanoušky zásobuje odhalenými snímky. Nedávno ukázala žhavé snímky i modelka Andrea Verešová (40), slovenská diva Silvia Kucherenko (37) nebo půvabná moderátorka Eva Decastelo (42).

Známé české osobnosti mají v poslední době už dost české zimy a mrazu, a tak vyrazily načerpat energii k moři. Na dovolenou odletěla i Simona Krainová (47), která své fanoušky zásobuje v poslední době samými snímky nahoře bez.

„Prázdná pláž, teplá káva, čistá hlava. Jen tak na divoko a bez dětí. Dotazy?“ napsala modelka pod snímkem, na kterém je nahoře bez a prsa jí zakrývají jen vlasy. „Ty jsi neskutečná kost,“ sesypaly se na Krainovou okamžitě pochvalné komentáře.

Krainová se čas od času na Instagramu setkává s kritikou, ovšem nic si z toho nedělá a s lidmi, kteří ji kritizují, se klidně pustí do konfrontace. Simona s nahotou neměla nikdy problém, a navíc momentálně je asi v nejlepší formě za pěkně dlouhou dobu.

Slovenská diva a modelka Silvia Kucherenko se sice odhalovat také nestydí, ale na nahotu má vlastní názor. Nedávno se jí fanoušci na Instagramu ptali, zda by kývla na nabídku od Playboy. Kucherenko na to odpověděla, že pouze kdyby se cena za focení pohybovala okolo 100 tisíc euro.

I přesto ale své fanoušky potěšila hned několika odvážnými fotkami. „Nejsem proti jemně odhaleným fotkám. Musí to být ale nafoceno vkusně top fotografem,“ vzkázala. Půvabná moderátorka Eva Decastelo (42) se začala tento rok otužovat a její snímky v plavkách dělají radost hlavně pánskému osazenstvu jejího Instagramu.

S polonahými snímky nemá problém ani modelka Andrea Verešová (40), která nedávno nafotila peprný kalendář. Snímky, které nafotila Lucie Robinson, dokonale oslavují ženskou krásu a jsou také dárkem ke 40. narozeninám, které Andrea letos oslavila.

Související články

Další články