Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

Známe cenu šatů, ve kterých si Plíšková vzala Hrdličku: Vdávala se v róbě za pár šlupek!

Kolik dala Plíšková za svatební šaty?
Zdroj: Instagram
+ Dalších 43 fotografií
Přepychová svatba moderátora Michala Hrdličky (29) a slavné tenistky Karolíny Plíškové (26) na radnici v Monaku nebyla za pár korun, páreček ale překvapivě šetřil na svatebních šatech. Z těch se naše módní guru Alenka Šafratová sice rozplývala, částka, kterou za ni Plíšková dala, je však šokující!

Svatební šaty Karolíny Plíškové, která si minulý čtvrtek vzala Michala Hrdličku, by si mohl dovolit každý. Ačkoliv veselka v srdci slunného Monaka vyšla na pořádný balík, z ceny róby vám určitě oči z důlků nevypadnou.

„Karolína si moc přála šaty z dílny českého návrháře. Volba nakonec padla na Lukáše Lindnera, u kterého ceny dosahují nanejvýš 40 tisíc korun,“ řekla naše módní břitva Alenka.

Přestože částka za šaty nevyletěla do astronomických výšin, neznamená to, že by Plíšková při výběru sáhla vedle. "Jsem extrémní milovnice tenisu, takže slavný den Karolíny jsem sledovala s velkým očekáváním. A můžu říct, že mě nezklamala. Šaty byly dokonalé svým jednoduchým a čistým střihem,“ ohodnotila krásnou Karolínu Alenka.

Půvabná nevěsta všechny uchvátila, schytal to ale ženich Hrdlička. Prý připomínal vyšumělého fotbalistu!

Mohlo by vás zajímat

Další články