Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Známe cenu šatů à la Spongebob Patricie Pagáčové. Je to hodně nebo málo?

Patricie Pagáčová
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Další 3 fotografie
Módní policie

Herečka Patricie Pagáčová (32) vzbudila svým outfitem v posledním odvysílaném díle SuperStar pořádný poprask. Vzala si na sebe krátké tylové šaty v neonové barvě z H&M, které jí oblékl stylista Filip Vaněk a jejichž cena je téměř sedm tisíc korun. Potvrdil to zmiňovaný obchodní řetězec na svých oficiálních stránkách.

Oblíbená herečka Patricie Pagáčová nesklidila zrovna pozitivní reakce za svůj outfit v posledním odvysílaném díle letošní SuperStar. Módní stylista Filip Vaněk jí vybral velmi extravagantní oděv, na který české publikum rozhodně není zvyklé.

Krátké tylové šaty v neonové barvě sice měly pásek, který zdůrazňoval pas, ale ani to herečce nepomohlo. Lidé v komentářích ji následně spojovali se Spongebobem v sukni. Stylista Vaněk to nazval žlutým dalmatinem. Pracovně tomu říkáme žlutý dalmatin. Když se navíc Patricii nebude něco líbit, tak se za ty šaty bude moct schovat,“ prozradil na svých sociálních sítích a dodal, že inspirací pro tento outfit je mořská rybička.

Šaty za téměř 7 tisíc korun

Šaty, které Pagáčová vynesla, bude moci mít ve své skříni každý. Zanedlouho je totiž začne prodávat obchodní řetězec H&M za 6 999 korun. „Krátké objemné šaty z organzy s vnější tylovou vrstvou vytvářejí dramatickou kruhovou siluetu. Šaty se skládají z korzetu se zapínáním na háčky, elastickým páskem a velmi objemnou sukní z více vrstev,“ píše se na oficiálních stránkách značky.

Šaty vznikly v rámci speciální kolekce s názvem Innovative Circular Design Story, která oslavuje udržitelnost a radost. „Kolekce je určena pro ty, kteří rádi experimentují a vyjadřují se prostřednictvím módy,“ píše dále značka na svých oficiálních stránkách.

Takové šaty jsou však vhodné spíše na slavnostní Met Gala nebo zahraniční týden módy, nikoliv do pěvecké show. To si ostatně myslí i sami diváci, kterým nepřišly tyto šaty vůbec lichotivé. Pokud by podle nich byla zpěvačka a herečka vyšší a útejší, vypadaly by mnohem lépe.

Související články

Další články