Známá moderátorka ukázala tělo jako dělo. Jandová na sobě nemá ani gram tuku
Tereza Jandová, známá dříve jako Juščíková, si užívá dovolenou u moře, kde v bikinách ukázala dokonalou figuru, ze které se mnohým jedincům tají dech. Bývalá rosnička a zprávařka televize Nova ovšem nemá takovou postavu zadarmo. Jak se udržuje v kondici, Tereza odhalila redakci eXtra.
Tereza Jandová, za svobodna Juščíková, si s rodinkou užívá konec letních prázdnin na řeckém ostrově Rhodos. Maminka téměř osmiletého syna Maxmiliána naděluje svým věrným fanouškům na Instagramu nejen střípky z dovolené, ale také nádherné snímky v plavkách, v nichž vynikla její neskutečně vyrýsovaná postava.
Půvabná blondýnka rozhodně nepatří mezi ženy, které by nežily aktivním životem. Tereza se neustále snaží udržet v perfektní kondici a upřednostňuje zdravý životní styl. Díky němu má své bříško dokonale ploché a k tomu má perfektně vytvarované nohy a zadeček.
Tereza Jandová miluje sport
Při pohledu na její postavu byste jen stěží tipovali, že je maminkou malého chlapce. Tereza ovšem nemá lenošení na programu běžného dne, a to platí i během pobytu u moře, kde se ráda věnuje vodním sportům, návštěvě tamního fitness či hraní golfu, jemuž doslova propadla.
„Jsem na sportu závislá. Teď jsem si zamilovala i padel. Mám díky sportu dobrou náladu a hodně energie. A musím říct, že lidi v mém okolí občas svou dobrou náladou štvu,“ řekla se smíchem zprávařka Ranního Kissu, která cvičí celý život a v minulosti byla také finalistkou Miss aerobik.
V současné době ale nejraději cvičí z pohodlí domova. K tomu má ráda také vacupress a bailaine, jež zpevňuje postavu. „Pořídila jsem si pás a hodně jsem dělala kardio, které ovšem na mém těle není tolik znát. Letos jsem si řekla, že budu cvičit silový trénink,“ uvedla s tím, že cvičí zásadně doma, a to čtyřikrát až šestkrát týdně s činkami a kettlebelly.
„Stačí mi na to 35 až 45 minut, posiluji ruce, nohy, břicho a do toho se snažím jíst hodně bílkovin. Kardio jsem zkrouhla na jedenkrát až dvakrát týdně 45 minut chůzí do kopce,“ podotkla s tím, že dodržuje i pravidelný zdravý jídelníček. V jedné věci ale občas zhřeší. „Jsem velký milovník čokolády. Jsem schopná ji sníst každý den a třikrát do týdne jsem schopná sníst celou skleničku Nutelly. Nikdo mi to nevěří,“ přiznala Tereza Jandová, která vypadá fantasticky a inspiruje i další ženy k tomu, aby se zvedly z gauče.
Náročný boj Xindla X s kily: Zkoušel rýžovou dietu i očistné kúry, pomohly až injekce
Související články

Petr Uhlík střídá jednu výraznou roli za druhou. Po vrahovi ztvární i legendární československou atletku

Pan Dokonalý v slzách si sype popel na hlavu: Důvod bolestného rozchodu se Sabinou

Lord Špekáček a Bába pod kořenem: Nejbizarnější český film Kořenový vězeň

Bolestivá zpověď odkopnuté přítelkyně Karla Kašáka: Popsala drsný konec lásky




































































