Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Známá modelka se kvůli obálce v časopisu pustila do sexy baculky Ashley Graham: Tohle není zdravé!

Zdroj: Instagram
+ Další fotografie
Bikinový magazín Sports Illustrated zveřejnil tři varianty své titulní stránky. Na jedné z nich se objevila i plus size modelka Ashley Graham. Její bujné křivky si hned všichni zamilovali a její fotka si získala tisíce fanoušků. A to se nelibí bývalé topmodelce Cheryl Tiegs (68), která se na obálce objevila už před 40 lety. Co sexy baculce vzkázala?

Vysloužilá modelka Cheryl Tiegs zkritizovala časopis za výběr modelky. Nelíbilo se jí sošné tělo Ashley a řekla, že takové plné tvary se dneska akorát tak přikrášlují. "V pase by neměla mít žena víc než 90 centimetrů. Na tomhle trvám. Nemyslím si, že tohle je zdravé. Její tvář je nádherná. Krásná. Ale tohle není zdravotně udržitelné," perlila blondýna.

Jenomže pořádně narazila. Ashley je senzací, její tělo lidé milují a mají radost, že se konečně můžou podívat na kus ženské v plavkách, a ne na vyzáblou modelku, která nemá ani co dát do košíčků.

"Svoji slávu sis už užila, Cheryl. Teď už přenechej místo opravdovým ženám," vzkazuje jeden z fanoušků. "Jak může žena podrážet jinou ženu a znevažovat její úspěch?" diví se další.

To, že si dnešní módní průmysl vybírá stále mladší modelky, nutí je k anorexii a veřejnosti předvádí totálně vyretušované a Photoshopem upravené snímky, Cheryl nezdravé asi nepřipadá...

Související články

Další články