Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Známá kartářka promluvila o magii koček: Má i ta vaše kouzelné schopnosti?

Známá kartářka promluvila o magii koček: Má i ta vaše kouzelné schopnosti?
Zdroj: Helen Stanku
Kočky výborně zvládají navázat telepatický kontakt. Mají dar přetvářet energii. Pohltí negativní a vrátí pozitivní. Kočky a lidé se výtečně doplňují. Být člověk takovým telepatem jako kočka, bude udivený, o čem všem s ní lze rozmlouvat. Že má kočka vrozené magické schopnosti asi víte, ale víte, jaké přesně to jsou?

"Tajemná, urputná, nezávislá a nepředvídatelná. Vypadá to, že dělá jen to, co sama uzná za vhodné. Při tom všem je ale velmi empatická," popisuje kočku známá kartářka Helen Stanku Pojďme se tedy podívat, jak naši milovaní společníci dokáží vylepšit lidský život.

Čistí energie

Urovnává a transformuje energetický tok v každém objektu, kam její tlapka vstoupí. Lidem odebírá negativní energii a vrací pozitivní. Kočka se s člověkem dokonale doplňuje. Energie, které jsou pro lidi přínosné, kočka nemusí. To platí i naopak. Kočka má ráda energie, které pro lidi příliš přínosné nejsou. Jejímu oblíbenému místečku bychom se měli vyhnout obloukem. Chcete-li dobře spát, vysledujte, kde nejraději odpočívá a tam si postel rozhodně nestavte. Místa, kterým se kočka vyhne při svém lenošení jsou pro váš oddech ideální.

Chrání před negativní energií

Máte podezření, že se vám doma vyskytují astrální objekty? Kočka vám pomůže. Tak, jako pes hlídá dům a své lidi ve světě tělesném, kočka vás bude bránit stejným způsobem ve sférách duchovních. Je strážkyní před negativními energiemi z astrálního světa. Jednoduše je cítí i vidí. Snad každý, kdo má doma kocoura nebo kočičku mi dá jistě za pravdu, že kočky hodně reagují na podněty, které jsou lidskému oku neviditelné a tropí různé kousky, kdy po bytě pronásledují cosi, co zůstává lidskému zraku ukryto

Tím, že kočka přede, čistí energii. Vytváří „energetickou clonu“, skrz kterou se jen tak nějaká síla nedostane. Ve specifických případech jde ale bránit i aktivně. Třeba když se k vám snaží dostat negativní entita. Právě to je ono prohánění. Začíná to tak, že se kočka začne nepřítomně dívat do jednoho bodu. Běžným pohledem nic výjimečného nevidíte. Pokud se podíváte třetím okem, spatříte negativní substance. A ty kočka začne prohánět. Obvykle při tom skáče. Pokud se k vám začnou entity i přesto přibližovat, dokáže někomu skočit i do tváře, nebo začít kousat. Zpravidla tím lidi rozzlobí a ti pak přemítají, co to do ní vjelo. Kočka má své důvody. Je dobré si to uvědomit, než se na ni začnete hněvat.

Má tyto schopnosti každá kočka?

Většina koček vidí astrální bytosti, je vnímavá na energie a umí v případě potřeby bránit sebe i svého páníčka. Dělají to intuitivně. Stejně automaticky, jako psi brání svého pána před útočníky. Vrtá vám hlavou, jestli má každá kočka stejné schopnosti? Ne. Kočka určité vlastnosti má, s jinými vlastnostmi se rodí. Ty potřebné má pro vykonání své ,,mise” na světě.

Kočky léčitelky

Většina koček je od přírody léčitelkami. Intuitivně vycítí, kde máte bolavé či nemocné místo a tam si lehne. Některé si k sobě vybírají nemocné lidi a jiné se mohou více chodit tulit k lidem preferujíce určitý typ onemocnění. Jsou velmi dobré na nemoci hlavy, páteře či srdce. Umí výborně rozpouštět energetické bloky.

Nadpozemské poutnice

Jenom výjimečně parapsychologicky nadané kočky putují astrálem, také se mohou spojit s našimi duchovními průvodci, či jinými vysokými energiemi. Pokud vidíte energie, potom víte, že zavřené dveře pro kočku nejsou až takovou překážkou. Kočka jimi dokáže energeticky proniknout a přivolat pomoc z jiných dimenzí. Je nesmírně vnímavá a chrání  celou dobu.

Prorocké schopnosti koček

K velmi výjimečným vlastnostem koček patří i nadání ukázat se ve snech svému majiteli Tímto způsobem mu mohou předávat informace. Je dobré si průběh takového snu pečlivě zapsat a správně vyložit. Kočky totiž umí předpovědět budoucí události, vědí, co přijde. Nejčastěji ve snu před něčím varují.

Kočičí průvodkyně duchovním světem

Kočka má neobyčejný dar. Umí spojovat s duchovními průvodci i silovými zvířaty Dělá to tehdy, je-li to potřebné. Ale pozor, ve chvíli, kdy ji o to budete prosit, zůstane nevzrušeně ležet. Pomůže, až to sama uzná za vhodné. Každý, kdo má kočku ví, jak je těžké ji k něčemu donutit. Ačkoliv kočka dokonale ví, co po ní chcete, stejně pokračuje po své linii a dělá to, co chce ona sama. Parapsychologické schopnosti koček těžko někdo probádá a zdokumentuje. V mnoha kulturách byla kočka považována za posvátnou. I nám se vyplatí uvědomit si její potenciál a podporu, kterou nám může dát.

Související články

Další články