Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Známá česká zpěvačka se sexy zadečkem se nafotila 3 měsíce po porodu a opět po 3 měsících. Jak se jí podařilo sundat kila navíc?

Zpěvačce Victorii se podařilo skvěle vytvarovat postavu.
Zdroj: facebook.com

Zpěvačka Victoria (30) se vždycky pyšnila postavou s ženskými rysy. Během těhotenství získala nějaká kila navíc, která se jí podařilo opět shodit. Potom, co se jí loni v září narodila holčička Anabelle, se rozhodla opět pustit do hubnutí a výsledek se opravdu dostavil.

Victoria se na Facebooku pochlubila srovnávací fotografií, kde je zachycena tři měsíce po porodu a po téměř dalších třech měsících potom, co se jí podařilo postavu zformovat. „Nikdy bych nezveřejnila takovýto obrázek, ale jedna matka mi napsala velmi dojemnou zprávu, jak jsem pro ni inspirativní. Rozhodla jsem se tuto fotku zveřejnit jako podporu pro všechny matky, které chtějí shodit,“ napsala si zpěvačka na sociální síť.

Hvězda R&B je už dvojnásobnou matkou, a proto ví, jak je pro některé ženy těžké shodit poporodní kila. „Po dvou dětech není legrace získat svou postavu zpět. Mám za sebou hodně náročné dny, ale funguje to. Milé matky, nepochybujte o sobě, protože matka Vici za vámi stojí,“ dodala zpěvačka.

Související články

Další články