Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Známá česká zpěvačka o vlásek UNIKLA SMRTI! Vteřiny ji dělily od katastrofy

Stačilo málo a dnes bychom Elis Mraz (23), hvězdu z Hlasu ČeskoSlovenska, už jenom oplakávali. Zpěvačka, která se před čtyřmi lety stala Objevem roku v Českém slavíku, se při nebezpečné autonehodě podruhé narodila.

„Měla jsem velké štěstí. Auto mi strhl smyk a už to bylo. Obrátilo se přes střechu, je zdemolované. Je to asi zázrak, ale nic mi není. Jen jsem měla lehce zablokovaný krk a bouli na hlavě, jinak jsem v pořádku. Měla jsem nad sebou strážného anděla,“ řekla eXtra.cz dívčina, která je občanským jménem nepřekvapivě Eliška Mrázová.

„Stalo se to nedaleko Prahy. Ve vozovce byla patrně díra, pneumatika sjela doprava, auto jsem proto strhla doleva, aby se narovnalo. Auto jsem už neovládala. Najednou jsem jela proti stromu, tak jsem to ještě zkoušela stočit doprava. Mít přímý náraz do stromu, asi si spolu teď nepovídáme,“ myslí si Eliška.

Ta má auto, které vypadá jako zmačkaná plechovka od fazolí, nafocené, ale kvůli rodině snímek nechce zveřejnit. Její maminku totiž nehoda a také stav vozidla tak vyděsily, že jí karambol raději nechce nijak připomínat.

„Člověk si jen tak žije a vůbec nevnímá, že jeho čas je vzácný. Vždycky se může stát něco, co nám život vezme. Jako by mi někdo říkal: ‚Vzpamatuj se, začni žít a dávej na sebe pozor‘. Pro mě jako pro autorku písní je to vlastně pozitivní. Mám o čem psát,“ dodala slečna, která nedávno po boku největších hvězd české hudební scény zazářila na vzpomínkovém koncertu na Věru Špinarovou.

Související články

Další články