Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Známá česká moderátorka si dopisovala s Belmondem! Věnovala mu knihu s erotickým obsahem

Česká moderátorka si psala s Jeanem-Paulem Belmondem a věnovala mu knihu. On jí odepsal a za knihu poděkoval.
Zdroj: Se souhlasem Kateřiny Etrychové
+ Dalších 6 fotografií
Dopisování

Novinářka a bývalá moderátorka zahraniční redakce České televize Kateřina Etrychová (34) zažila něco, o čem spousta žen sní. Měla možnost dopisovat si s nedávno zesnulým legendárním hercem Jeanem-Paulem Belmondem (†88). Dokonce mu i věnovala knihu, kterou si od ní francouzský herec vzal a poděkoval.

Smrt legendárního herce Jeana-Paula Belmonda zasáhla celý svět. Všichni nyní truchlí nad jeho ztrátou a vzpomínají na něj v jeho nezapomenutelných rolích. Česká novinářka, producentka a moderátorka se zkušenostmi ze zahraniční redakce České televize Kateřina Etrychová na něj však může vzpomínat i jako na muže, s nímž se poznala daleko osobněji než ostatní.

Za knihu jí mile poděkoval

Od roku 2009 s ním byla v kontaktu prostřednictvím dopisů, které si vyměňovali do letošního ledna. Nikdy se však nesetkali. Novinářka mu však před Vánoci 2018 věnovala svou knihu Můj báječný život s osobním věnováním. Mému drahému Jeanu-Paulovi, jako vždy, z celého mého srdce,” vepsala do knihy Kateřina. Kniha je plná vztahových příběhů, které novinářka napsala na základě reálných zkušeností svých přátel.

Legendární Belmondo jí doručil vlastní rukou psané poděkování: „Myslím na vás, velmi přátelsky. Děkuji, Katko, za knihu,” odepsal jí. Není sice jisté, jestli si českou knihu herec doopravdy přečetl, protože česky neumí, ale i to, že ji má ve své sbírce, je pro Kateřinu neskutečné. „Knihu jsem mu poslala s tím, že si budu nesmírně vážit toho, pokud bude jeden výtisk také v jeho knihovně. I za tu cenu, že tam bude jen pro okrasu, protože si ho nepřečte. A udělalo mi samozřejmě radost, že knihu ode mě přijal,” nechala se slyšet.

Související články

Další články