Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Znalec po útoku Soukupa na Agátu: Kvůli zalarmování policie radí povolat k otci psychiatra

Agáta Hanychová, Jan Beer a Jaromír Soukup
Zdroj: eXtra.cz/Renata Bušková a Pavel Dvořák, Se souhlasem J. Beera, / koláž eXtra.cz
+ Dalších 63 fotografií
NÁZOR

Měli jedinečnou možnost rozejít se jako civilizovaní lidé, zatím to ale vypadá, že jde o něco horšího, než byla válka Roseových. Agáta Hanychová (38) se nejspíš nechtěně střetává s Jaromírem Soukupem (54), který dostal na konci léta kopačky a který se od té doby influencerce podle jejích slov mstí přes společnou dceru Rozárku. „Podle mě je třeba posouzení psychiatrem a psychologem,“ varuje pro eXtra.cz psychoterapeut Jan Beer.

O tom, že byznysmen Jaromír Soukup zavolal na Agátu Hanychovou policii, prý z důvodu, že když byla v zahraničí, tak nevěděl, co je s jeho dcerou a kdo ji hlídá (nic mu do toho podle právníka není), informovala Veronika Žilková, kterou chování podnikatele rozčílilo. Protože Agáta byla mimo republiku, situaci jako její matka a babička dítěte řešila ona.Odborník: Jaromír Soukup a Agáta Hanychová potřebují znalecké posudky

A možná ji to naštvalo právem. Námi oslovený psychoterapeut podle informací, které má k dispozici, nevidí situaci jako úplně obvyklou.

„Naznačuje to snahu o dominanci expartnera, který se snaží mít svou bývalou drahou polovičku i po rozchodu dál pod kontrolou. A to přesto, že ví, že koncem roku vešla do svazku manželského. To není obvyklé. A vždy to teoreticky může přerůst v něco patologického,“ sdělil eXtra.cz Jan Beer.

A dál vysvětluje.

„Kolikrát nebezpečné vztahy začínají nenápadně, například kontrolou mobilu a nakonec muž ženu nepouští ven nebo přivazuje k topení ve sklepě. Opravdu bych v tomto případě pro klid duše viděl posouzení rodičů soudními znalci v oborech psychologie a psychiatrie. To se pak kolikrát vykreslí zajímavé charaktery,“ varuje terapeut.


Přeteče soudkyni pohár trpělivosti?

A to se klidně může stát. „Soudkyni, která řeší péči o Rozárku, znám. A je dobrá. Tohle chování Soukupa klidně už může považovat za alotria, za přehánění, a vůbec bych se nedivil, kdyby při své povaze ty znalecké posudky vypsala. Tohle už přesahuje veškeré hranice. Agáta není svatá, ale provádět jí tohle, to na leckoho může působit divně,“ potvrdil eXtra.cz zdroj z justice.

Názor na Agátu Hanychovou:


Válka mezi rodiči je velmi intenzivní. Jaromír Soukup působí zhrzeně: dělá spoustu věcí, které se zdají jako msta jeho ex.

Ozývají se hlasy volající po tom, aby přišel k rozumu a s matkou své dcery se raději domluvil. Pro každé dítě je to mnohem lepší.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy