Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Značně opilému muži zakázal číšník kouřit v hospodě: Ten vytáhl zbraň a 6× vystřelil

Zdroj: Policie ČR
střelba
V Ostrově na Karlovarsku se ve čtvrtek v noci střílelo. Opilý muž si chtěl uvnitř hospody zakouřit, načež ho číšník upozornil na to, že se uvnitř nekouří a cigaretu si bude muset jít zapálit ven. To může patrně rozčílilo natolik, že vytáhl zbraň a šestkrát z ní vystřelil. Poté si vzal jako své rukojmí dva muže, se kterými do incidentu popíjel. Policie incident nadále vyšetřuje.

Podle informací policie muž až do půlnoci bez problémů popíjel v hospodě v Ostrově na Karlovarsku společně se svými dvěma kolegy. Krátce po půlnoci si ale opilý muž usmyslel, že si zapálí cigaretu. Obsluha ho upozornila na to, že v hospodě se nekouří a bude si muset jít zapálit ven.

To muž nechtěl akceptovat a vytáhl na barmana zbraň, ze které podle policie několikrát vystřelil. „Poté ještě několikrát vystřelil směrem na vstupní dveře a bezpečnostní kameru,“ řekl TN.cz policejní mluvčí Jakub Kopřiva.

S třiačtyřice­tiletým střelcem seděli i dva jeho známí, které si muž vzal jako rukojmí. Po několika minutách se barmanovi podařilo zavolat policii. „Následně do restauračního zařízení vstoupili policisté, kteří muže okamžitě zadrželi,“ dodal policejní mluvčí.

Muži, který střílel, naměřili policisté 2,47 promile a hrozí mu osm let odnětí svobody.

Související články

Další články