Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Značka Poner roste: Talentovaní sourozenci míří do USA na galavečer, kde nebude chybět ani Melanie Trump!

+ Další fotografie
Sourozenecké duo navrhářů Jakub Poner a Nikol Ponerová se v poslední době dostává čím dál tím více do podvědomí široké veřejnosti a jejich modely slaví úspěch nejenom v Česku, ale také v zahraničí. Nyní se Jakubovi a Nikol dostalo pozvání, které se jednoduše neodmítá.

Velvyslanectví tří evropských zemí (Česká republika, Slovinsko a Malta) pořádají ve Washingtonu společnou módní přehlídku pod názvem Fashion Night Ignites. 23.března se představí americkému publiku kolekce středoevropských návrhářů.

Českou republiku budou reprezentovat právě sourozenci Ponerovi. V Česku je spousta mladých a nadějných návrhářů, ale Poneři si jsou jistí v kramflecích a chyby rozhodně nedělají. Možná proto patří mezi nejlepší a doporučení na jejich značku přišlo přím z Hradu. Sourozenci Ponerovi jsou dnes asi nejdiskutovanějším fenoménem české návrhářské scény.

Velkolepou módní přehlídku sponzoruje americký Vogue a mezi pozvanými je třeba první dáma Ameriky Melanie Trump. Partnerem sourozenců Ponerových je česká značka Preciosa, která jim poskytuje k tvorbě kameny a křišťály.

“Smyslem akce je ukázat ve Washingtonu návrháře, které tady normálně nikdo neuvidí, kteří jsou navíc v něčem výrazně jiní než standardní produkce a tím trochu povzbudit i místní smysl a chuť pro módu”, říká Indira Gumarová, manželka českého velvyslance, jedna z hlavních tváří washingtonské nadace Diplomacy & Fashion.

Mohlo by vás zajímat

Další články