Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Značka Poner roste: Talentovaní sourozenci míří do USA na galavečer, kde nebude chybět ani Melanie Trump!

Značka Poner roste: Talentovaní sourozenci míří do USA na galavečer, kde nebude chybět ani Melanie Trump!
Zdroj: Instagram.com
Sourozenecké duo navrhářů Jakub Poner a Nikol Ponerová se v poslední době dostává čím dál tím více do podvědomí široké veřejnosti a jejich modely slaví úspěch nejenom v Česku, ale také v zahraničí. Nyní se Jakubovi a Nikol dostalo pozvání, které se jednoduše neodmítá.

Velvyslanectví tří evropských zemí (Česká republika, Slovinsko a Malta) pořádají ve Washingtonu společnou módní přehlídku pod názvem Fashion Night Ignites. 23.března se představí americkému publiku kolekce středoevropských návrhářů.

Českou republiku budou reprezentovat právě sourozenci Ponerovi. V Česku je spousta mladých a nadějných návrhářů, ale Poneři si jsou jistí v kramflecích a chyby rozhodně nedělají. Možná proto patří mezi nejlepší a doporučení na jejich značku přišlo přím z Hradu. Sourozenci Ponerovi jsou dnes asi nejdiskutovanějším fenoménem české návrhářské scény.

Velkolepou módní přehlídku sponzoruje americký Vogue a mezi pozvanými je třeba první dáma Ameriky Melanie Trump. Partnerem sourozenců Ponerových je česká značka Preciosa, která jim poskytuje k tvorbě kameny a křišťály.

“Smyslem akce je ukázat ve Washingtonu návrháře, které tady normálně nikdo neuvidí, kteří jsou navíc v něčem výrazně jiní než standardní produkce a tím trochu povzbudit i místní smysl a chuť pro módu”, říká Indira Gumarová, manželka českého velvyslance, jedna z hlavních tváří washingtonské nadace Diplomacy & Fashion.

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy