Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

ZMUTOVANÉ MONSTRUM? Shrek z reality show Big Brother ze sebe udělal nařachané hovado!

Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 6 fotografií
Říkalo se mu Shrek, protože už tehdy byl obrovský. Vítěz reality show Big Brother David Šín ale na sobě dál maká a podívejte se, jaké z něj dnes je nabušené monstrum!

Výherce reality show Big Brother David Šín, kterému se neřeklo jinak než Shrek, se změnil v obrovské monstrum, které pořád nabírá svalovou hmotu. Není to už trochu přes čáru? Co myslíte? Faktem je, že kromě svalů toho Šín dnes moc nemá.

Za vítězství v reality show dostal výhru 10 milionů korun. Jenže ty už dávno promrhal. Nejenže se tenhle dobrák neměl nikdy pouštět do podnikání, ale nikdy si hlavně neměl pouštět do života vyžilou zlatokopku Lenu Záhorskou, která v soutěži nejdřív tíhla k pornoherci Filipu Trojovskému, ale pak zavětřila peníze a hned se nalepila na Shreka.

Byla s ním dlouhých pět let, než mu došly peníze úplně. Zkoušel se totiž nejdřív živit prodejem přírodního kamene, provozoval hospodu i zastavárnu, nakoupil si motorky a auta. A samozřejmě nezapomněl na svou milou, která s ním určitě byla jen z lásky, a zahrnoval ji luxusem.

Jenže jak se konto vybílilo, tak nejenže Shrek skončil totálně na mizině, ale zůstal i sám jak kůl v plotě. Aby vydělal nějaké ty chechtáky, tak se snažil dostat do další řady VyVolených, ale marně, jeho osoba už nikoho nezajímala.

Jak se víc prohlubovala jeho tíseň, tak se upnul na cvičení, až se z něj stala neskutečná hora svalů. Někomu se to možná může líbit, ale spíš je tohle už přes čáru. Má bicepsy větší než hlavu. Snaží se pořád na něčem někde vydělat, ale nedaří se mu. Peníze se k němu nehrnou a o ženských se dá říct totéž. To je tak, když dostanete pořádný balík, ale utratíte ho za blbosti...

Související články

Další články