Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

ZMODRALA JÍ I PRSA! Eva Decastelo přestala dýchat a byla 2 minuty od kolapsu!

Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 35 fotografií
Eva promluvila
Herečka a moderátorka Eva Decastelo (40) bojovala na jihu Moravy o život. Za všechno mohla prudká alergická reakce na oříšky. Proč je Eva konzumovala, když ví, že má na burské oříšky alergii? A kdo jí zachránil život?

Po prudké alergické reakci na oříšky museli Evu Decastelo (40) hospitalizovat v nemocnici v Blansku. Do nemocnice ji na poslední chvíli odvezl kolega a kamarád Bořek Slezáček.

"Měla jsem hlad a na benzině jsem si koupila bagetu a slané chipsy. Nabouchala jsem se tím a když jsme dorazili na hotel, tak nás ještě pustili do bazénu. Dala jsem si svých 20 bazénů a tím jsem si to rozpumpovala. Nenapadlo mě, že i v obyčejných slaných chipsech bude nějaké množství oříšků. Po bazénu jsem začala otékat. Řekli mi, že pro mě musí poslat sanitku z Brna. Naštěstí mě Bořek vzal do auta a odvezl do Blanska. Dojeli jsme na poslední chvíli, už jsem byla oteklá a tak dvě minuty a přestala bych dýchat. Na jipce si mě nechali přes noc, dali mi kortikoidy a pak už to bylo lepší," uvedla Eva Decastelo pro eXtra.cz.

Bořek Slezáček uvedl, že Evě při alergické reakci zmodrala i prsa "Já jsem zmodrala úplně celá. Prsa jsem si nehlídala, ale zmodral mi jazyk a dusila jsem se," dodala Decastelo.

Související články

Další články