Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

ZMLÁCENÁ Monika Štiková! Koho viní z monoklů pod okem a modřin na stehně?

Zdroj: archiv M. Štikové
+ Dalších 36 fotografií
RVAČKA
Bývalá hlava velmi kontroverzní rodiny Štikových Monika (46) zase v neděli zavolala do eXtra.cz a opět nás uzemnila řečmi, které pronesla! Prostořeká žena, která je na nože rozhádaná s manželem i dcerami, tentokrát navíc poslala i fotky, jež mají dokazovat, že dostala pěstí a i jinak měla být napadena. Kdo má být viníkem?

Kdo kauzu sleduje, toho asi moc nepřekvapí, že nařčení se týká chystané rozvodové bitvy s manželem Michalem Štikou S ním si přes náš web vyřídila pár vzkazů ohledně komplikovaného rozvodu, Michal reagoval, což si dovolil moc, takže Monika přitvrdila.

„S dcerami jsme byly nejlepší kamarádky, byla jsem nejlepší máma. Pro holky byl táta vyvrhel, který mě mlátil. Hodně krát u toho byly svědkem. V Motole jde vyhledat zpráva, jak jsem měla osm stehů na hlavě, když mi ji rozrazil. Ve Švermově ulici ho museli dvakrát přijet zklidnit policajti, na to jsou taky zprávy. Nebo na Praze 6. Takový je to Méďa Béďa. Když jsem byla těhotná, tak mi zahýbal. Co to je za dobytka? To je největší svinstvo. Patnáct let mi byl nevěrný, proto jsem začala žít svůj vlastní život,“ řekla eXtra.cz Monika nyní.

Fotky jako důkaz

A poslala nám fotky jako dokumentaci údajného Michalova řádění. „To jsou poslední moncly předtím, než se odstěhoval,“ tvrdí.

Michal Štika již dříve prohlásil, že se na něj manželka řadu věcí snažila hodit. Dcery zase uznávaly, že se rodiče během manželství prali jako koně, většinu viny ale házely na matku, která prý schválně vyvolávala konflikty. Říkaly, že byl jejich táta prakticky týraný a často se jen bránil. On sám měl být dle nich obětí domácího násilí. Pravdu však znají asi jen členové této povedené rodinky.

Tak uvidíme, jestli řeči o údajném zmlácení Moniky zafungují u rozvodového soudu!

Související články

Další články