Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Zmizení sourozenců na Slovensku: Unesl Olivera (10) a Klaudii (8) vlastní otec?

Pátrání po dětech: Unesl Olivera (10) a Klaudii (8) vlastní otec?
Zdroj: Policie SR
pohřešovaní

Dvě malé děti zmizely v pondělí na Slovensku. Oliver (10) a Klaudie (8) mohly utéct kvůli problémům v rodině. Spekuluje se též o možnosti únosu ze strany jejich otce. Informaci přinesl server Nový čas.

Slovenská policie hledá od pondělí dvě malé děti, které se ztratily. Desetiletý Oliver a osmiletá Klaudie jsou sourozenci a důvod jejich zmizení může souviset s problémy v jejich rodině. Podle neoficiálních informací serveru Nový čas je měl údajně unést vlastní otec.

Policisté mezitím zveřejnili fotografie obou hledaných, aby lidé mohli případně nahlásit, kde se dvojice pohybuje v případě, že by je spatřili a nebo měli o dětech nějakou informaci.

Klaudia Hrivnáková je štíhlá, měří 135 centimetrů, má šedé oči a dlouhé vlnité hnědé vlasy pod ramena. Při mluvení dívka ráčkuje. Oliver Hrivnák je rovněž štíhlé postavy, měří 145 centimetrů, má zeleno-hnědé oči a světlehnědé vlasy. Sourozenci jsou z Bratislavy. Lidé, kteří o dvojici ví nějaké informace mají kontaktovat policii.Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy