Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Zmizení malé Maddie McCann: Nové důkazy proti podezřelému pedofilovi! Povede se ho usvědčit?

Maddie McCann: Nové důkazy v případu zmizelé dívky!
Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
+ Další 2 fotografie
Zmizení malé Maddie

Od zmizení malé Maddie McCann z portugalského letoviska uběhlo už čtrnáct let a její rodiče stále nevědí, co se s ní stalo. Zároveň se obávají, že se pravdu nikdy nedozvědí. Hlavním podezřelým v případu je Němec Christian B., který se ale odmítá k čemukoliv přiznat. Podle webu Mirror ale prokurátoři přišli s novými důkazy, které by mohly podezřelého z činu usvědčit.

Malá Madeleine McCann, pocházející z Velké Británie, zmizela dne 3. května 2007 během dovolené v letovisku Praia da Luz v portugalském Algarve. Od té doby se ji její rodina snaží nalézt, ale marně. Během let se objevilo spoustu nových stop i podezřelých osob, mezi nimiž nechyběli ani samotní rodiče.

V současnosti je ale hlavním podezřelým čtyřiačtyřicetiletý Christian B., který v současnosti pobývá v německém vězení nazývaném „německý Alcatraz”. Odpykává si v něm trest za znásilnění americké turistky. Zároveň má ale muž spojitost s malou Maddie. V době zmizení se měl totiž v portugalském letovisku nacházet.

Není proti němu přímý důkaz

Rodiče tehdy tříleté zmizelé dívenky Kate a Gerry jsou z celé věci zoufalí, protože se únosce nedaří usvědčit z jejího zmizení a možného zabití. „Policie nám žádné informace nepodává, jelikož stále pokračuje vyšetřování. Jestliže to opravdu spáchal on, a o tom není žádný přímý důkaz, možná neřekne ani slovo. Bude mlčet,” uvedl podle britského webu Mirror rodinný známý.

„Je smutné, že se možná nikdy nedozvíme, co se Maddie stalo. Doufáme však, že to zjistíme. I po těch letech stále doufáme,” dodali rodiče.

Mohl by být obviněn do Vánoc

Němec Christian B. byl vždy zvláštní. Alespoň to uvedla jeho bývalá přítelkyně Nuray Oezgen. Prý trpěl neúnosnou obscesí, pokud šlo o mladé dívčiny. „Měl dvě tváře. Jedna jeho stránka byla odporná a agresivní,” uvedla před časem.

Prokurátoři podle Mirror uvedli, že by mohl být Christian B. obviněn do Vánoc. Zároveň tvrdí, že mají „nové silné důkazy” a také detektivové Scotland Yardu se domnívají, že právě on může mít se zmizením Maddie spojitost. „Vyšetřování probíhá dobře a doufáme, že se brzy dočkáme nových aktualizací,” nechali se slyšet podle již zmíněného webu.

Související články

Další články