Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

ZMIZELY VE VLAKU! Po Natálce (11) a Marianě (10) se slehla zem. Pomozte!

PÁTRÁNÍ
Policie ČR pátrá po Natálii Samkové a Marianě Uhlířové. Dívky dnes ráno nedorazily do školy a je možné, že utekly z domova. Podle dostupných informací si s sebou vzaly spací pytle.

Policie žádá o pomoc i veřejnost. Policejní mluvčí Eva Prachařová se vyjádřila, že je možné, že dívky odjely ráno vlakem, s největší pravděpodobností na Kokořínsko, kde byla jedna z dívek na výletě s otcem.

Mladší z pohřešovaných dívek, Mariana Uhlířová, měří 150 centimetrů a má delší, světle hnědé vlasy. V době zmizení na sobě měla mít zelenou čepici ve tvaru medvídka, strakatou zimní bundu, tmavě modré šusťákové kalhoty a kostičkovaný batoh.

Starší dívka, Natálie Uhlířová, měří 157 centimetrů a má dlouhé, tmavě hnědé vlasy. V době zmizení byla oblečená do přiléhavých černých legín, černé bundy s kapucí olemovanou kožichem a do nízkých černých kozaček. S sebou by měla mít černý batoh s fialovými lístky.

Policie ČR žádá všechny, kteří by mohli vědět kde dívky jsou, nebo je zahlédli, aby informace sdělili na lince 158.

Mohlo by vás zajímat

Další články