Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

ZMIZELÁ MÍŠA (12): SPERMA BYLO NA JEJÍM PRÁDLE! Kriminalisté bádají, jak se to mohlo stát

+ Dalších 26 fotografií
Míša Muzikářová (12) je pohřešovaná déle než měsíc a policie nemá žádnou velkou stopu, která by je k dívce zavedla. Neprůkazná je podle policie i stopa se spermatem, která se před pár dny objevila.

Policisté měli MF Dnes, která s informací přišla, prozradit, že sperma se našlo v Míšině prádle. To už ale zároveň bylo vyprané. Jak je to tedy možné?

Sperma se na Míšiny kalhotky mohlo dostat jakkoliv. Dívka prý bydlela s matkou v bytě 1 + 1 a neměla vlastní pokojíček. Také se její prádlo mohlo znečistit v pračce, kde se praly společné věci. A právě to snižuje podle policistů sílu důkazů. Zatím není jasné, jestli se policistům podaří zjistit, komu patří DNA ze spermatu.

Hlavní podezřelým byl Otakar S. (†38), který spáchal sebevraždu. Policie ho několikrát vyslýchala, v minulosti už byl vyšetřován z obtěžování dítěte, a dokonce byl i čtyřikrát trestaný. Policisté si mysleli, že tento muž je zavede ke zmizelé Míše. Jenže to už se nestane. Podle televize Prima měl po sobě muž zanechat dva dopisy na rozloučenou. Tato informace se ale nepotvrdila.

Související články

Další články