Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Tadeáš Zelenka

Nejnovější kauzy

ZMIZEL PO VÁNOČNÍM VEČÍRKU: Štefana (19) hledá zoufalá rodina celé svátky!

Zdroj: facebook
+ Další fotografie
záhadné zmizení
O případu Štefana (19), který se vydal na vánoční večírek a následně zmizel, jsme vás už informovali. Pátrání bohužel stále nemá dobrý konec, Štefanova matka strávila Štědrý večer pátráním po svém synovi. Ten se měl na večírku jen jít nadýchat čerstvého vzduchu, pak se po něm slehla zem.

Když Štefan odcházel na vánoční večírek, byl podle jeho matky zcela v pořádku. Mladík z Vrbova podnikl kvůli večírku cestu do Podolínce. Na večírek podle svědků došel v pořádku, pak se šel ale nadýchat čerstvého vzduchu a od té doby o něm nikdo nic neví.

Pohyb mladíka byl naposled zaznamenán v noci z pátku na sobotu na jedné z místních benzinových stanic. Od té doby se o jeho pohybu nepodařilo získat žádné informace.

Štefanova matka se během Vánoc jako ostatní nevěnovala přípravám slavnostní večeře, ale hledala svého syna. Z jeho zmizení je naprosto zoufalá. „Vždy o sobě dal vědět, nedokážu si vysvětlit, co se mu mohlo stát,“ svěřila se chlapcova matka.

Při hledání byla během Štědrého dne použita i těžká technika. Některá místa mají hasiči prozkoumána více než jednou. Po několika hodinách však bylo pátrání pro ten den přerušeno. Nemělo by totiž smysl prohledávat stále stejná místa.

Štefan je 180 centimetrů vysoký a v době zmizení na sobě měl bílé sportovní boty.

Související články

Další články