Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Změnily se k nepoznání: Takhle vyrostly děti z Karlíka a továrny na čokoládu

Zdroj: Warner Bros.
+ Dalších 14 fotografií
galerie
Od natočení snímku Karlík a továrna na čokoládu uběhlo už dlouhých 14 let. Pět vyvolených dětí, které si tehdy vybral režisér Tim Burton, už dávno vyrostlo a velmi se změnily. Zatímco některé i nadále pokračují ve svých hereckých kariérách, jiné se z očí veřejnosti úplně vypařily. Víme, jak vypadají dnes.

Snímky Tima Burtona mají atmosféru, které ne každý filmový nadšenec holduje. Rodinný film Karlík a továrna na čokoládu se ale dočkal celosvětového úspěchu, a to především zásluhou pěti dětí, které - společně s Johnnym Deppem alias Willym Wonkou - ztvárnily hlavní role. Jak se jim dnes daří a jak vypadají?

Freddie Highmore alias Karlík Bucket

Byl to právě roztomilý Karlík, který svým širokým úsměvem a modrýma očima oslovil spoustu lidí. Jeho představiteli Freddiemu Highmoreovi je dnes už 27 let a ve své herecké kariéře úspěšně pokračuje. Velkého úspěchu se dočkal seriál Batesův motel, v němž hrál Normana Batese. Aktuálně hraje hlavní roli v televizním seriálu Dobrý doktor a na rok 2020 se zavázal k natočení už celkem tří nových filmů.

Julia Winter alias Veruca Saltini

Jak rychle se objevila, tak rychle zase zmizela. Julia Winter, která si zahrála namyšlenou a rozmazlenou Verucu, zůstala herečkou jedné role. Podle zahraničních médií je z ní dnes doktorka ve Švédsku, zda je to pravda, ale není možné potvrdit. Bývalá herečka totiž nemá ani profily na sociálních sítích.

Jordan Fry alias Miky Telekuk

Jen málokdo zapomněl na chlapce, který svůj zlatý kupon v čokoládě našel jen díky znalostem matematiky a počítačů. Jordanovi Fryovi je dnes 26 let a vynakládá velké úsilí na to, aby byl hvězdou filmů a seriálů. Bohužel se mu nedaří tolik jako představiteli Karlíka. Od roku 2005 se objevil jen v pěti filmech, z toho poslední byl natočen v roce 2012. Na příští rok má ale domluvené natáčení nového snímku, a tak je možné, že se jeho kariéra pohne směrem kupředu. Musí se však nechat, že z něj vyrostl opravdu sympatický muž.

AnnaSophia Robb alias Fialka Garderóbová

Stejně jako Freddiemu Highmoreovi, i AnněSophii Robb se velmi daří. Jde z jedné role do druhé, hraje ve filmech i seriálech a sem tam se objeví i jako modelka. Aktuálně ji seriáloví nadšenci mohou vídat v seriálu Odhalení, v němž dnes 25letá herečka hraje jednu z hlavních rolí.

Philip Wiegratz alias Augustus Gdoule

Pro Augusta byl vstup do čokoládovny splněním největšího snu, nakonec to byl ale právě on, kdo šel kvůli své nenasytnosti jako první z kola ven. Německý herec Philip Wiegratz zůstal jen dětským hercem a v dospělosti si zvolil úplně jiné povolání. Dnes je mu 26 let a živí se jako vývojář softwarů. Navíc také od dětství výrazně zhubl. Na proměnu jeho, ale i ostatních dětských herců se podívejte v galerii.

Související články

Další články