Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Změna kosmetických přípravků je přesně to, co vaše tělo i příroda potřebuje

Zdroj:
Ekologická kosmetika
Marionnaud nedávno představil novou řadu přírodní kosmetiky Marionnaud Green. Produkty, jejichž složení je z 90 procent přírodní, se pyšní nejen skvělými účinky na pokožku obličeje i těla, ale také obaly šetrnými k přírodě.

Proč právě teď?

Také máte chuť na jaře odlehčit jídelníček či ubrat cukr a alkohol? Tak jako toužíte udělat dobře svému trávení a tím si vylepšit i imunitu, můžete změnit i kosmetické přípravky, které denně používáte. Marionnaud svou novou řadou reaguje na zvyšující se poptávku po „zelené“ kosmetice. Produkty obsahují maximum ingrediencí přírodního původu, naopak v nich nenajdete sulfáty, parabeny, minerální oleje ani syntetické vůně. Základem jarní zelené kolekce jsou přísady jako semena granátového jablka, kiwi, chia semínka, měsíček lékařský, mrkev, zázvor nebo okurka.

Ohleduplnost na prvním místě

Marionnaud Green tak míří na moderně smýšlející zákaznice, které nechtějí používat chemické preparáty a není jim lhostejné ani to, jaké má jejich spotřební chování dopad na životní prostředí. Proto jsou produkty vyráběné ve Francii a jejich jednoduché a snadno recyklovatelné obaly získaly certifikát FSC, podporující ekologicky šetrné obhospodařování lesů.

Související články

Další články