Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Zmatená Nosková bez Kovarčíka i bez make-upu! Míšo, takhle to opravdu nepůjde!

Toto není příjemná fotka ani s rastrem.
+ Další 2 fotografie
Zpěvačka Michaela Nosková po úmrtí svého manažera Petera Kovarčíka řeší, jak zaujmout novináře a pár lidí, kteří se považují za její fanoušky. Takže se rozhodla, že mezi obyčejné Čechy vyrazí bez make-upu. Míšo, tohle nám už nikdy nedělej!

Když se ve své koupelně zabil manažer Michaely Noskové Peter Kovarčík (†61), bylo jasné, že tahle holka bude mít v šoubyznysu pořádný problém.

Vlivný podnikatel nad ní z nějakého záhadného důvodu držel ochrannou ruku a vždy ji dokázal procpat do nějakého projektu, kde se točily zajímavé peníze.

Jenže Kovarčík je po smrti a Nosková přemýšlí, co bude s její kariérou.

„Jsem naprosto v šoku. Během posledních let jsme hodně spolupracovali a brala jsem ho jako člověka, který mi pomáhá v životě jako kamarád,“ takhle brečela Nosková v Blesku, když se dozvěděla, že Kovarčík je definitivně ze hry.

Průměrná zpěvačka a nevýrazná žena se do médií dostala díky účinkování v SuperStar. Dnes si tvrdošíjně buduje image muzikálové divy.

V rámci sebepropagace se rozhodla, že se ukáže bez líčidel. No, jak to napsat slušně… Tohle už vidět prostě nikdy nechceme!

Sebepropagace je fajn. Míšo, tady musí v první řadě přijít sebereflexe!

Mohlo by vás zajímat

Další články