Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Zmatená cesta z oslavy: Opilá matka v Brně si spletla byt a chovala v něm cizí dítě

Zmatená cesta z oslavy: Opilá matka v Brně si spletla byt a chovala v něm cizí dítě
Zdroj: Profimedia
Alkohol je zrádný
Žena v Brně ztratila pojem o čase i prostoru a ocitla se v cizím bytě. Tam vzala do náručí cizí dítě v domnění, že je její, a začala ho konejšit. Rodiče to samozřejmě vyděsilo, a tak neváhali a zavolali policii. Zjistilo se, že žena pocházející ze zahraničí byla pod vlivem alkoholu.

V neděli ráno se v brněnských Zábrdovicích musela policie zabývat opravdu zajímavým případem. Žena, která pochází z východní Evropy, se vracela domů z oslavy, ale omylem se dostala do úplně cizího bytu.

Myslela si, že je u sebe doma. Našla tam dítě, popadla ho v domnění, že je její, a začala ho chovat. Skuteční rodiče si toho všimli a celí vyděšení zavolali policii. "Při cestě z oslavy vstoupila do úplně cizího bytu. V představě, že je doma u rodiny, chtěla konejšit svého potomka. V alkoholovém opojení nerozpoznala, že dítě, které drží v náručí, není její," informoval policejní mluvčí David Chaloupka s tím, že ženě naměřili 1,3 promile.

Když žena na záchytce vystřízlivěla, sdělila, že s alkoholem moc zkušeností nemá. Za své chování se omluvila a přislíbila, že už se pití nedotkne.

Policisté prověřují, jak se žena do bytu dostala. Není jisté, zda se tam vloupala nebo našla otevřené dveře. Nebylo ani upřesněno, jak se v případu bude dále postupovat.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy