Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Zmasakrované dívky a kus paže v pražském divadle: Seriál Princip slasti vám zježí chlupy

Zdroj: Česká televize
nový seriál
Nový osmidílný detektivní seriál s Karlem Rodenem v hlavní roli je vůbec prvním mezinárodním koprodukčním seriálem bývalých postkomunistických východoevropských zemí. Na jeho realizaci se podíleli tvůrci z České republiky, Polska a Ukrajiny.

Slunečné letní odpoledne na pláži v Oděse je poznamenáno děsem. Podél pobřeží se na vlnách houpe neukotvená loďka. Když k ní doplave dvojice turistů, objeví uvnitř nahou zmasakrovanou mrtvolu mladé ženy. V ten samý den objeví v kufru opuštěného auta na nábřeží řeky Visly ve Varšavě další hrůzný nález. V pražském divadle se pro změnu objeví jen fragment ženského těla – paže.

Tři lidské ostatky ve třech evropských městech – trojice vyšetřovatelů z Česka, Polska a Ukrajiny v podání Karla Rodena, Malgorzaty Buczkowské a Sergeje Strelnikowa rozjíždí rozsáhlé mezinárodní pátrání. Kriminalisté Viktor, Marie a Serhij zatím netuší, proti čemu stojí… Vedle zahraničních hereckých hvězd si v novém koprodukčním seriálu České televize zahrají například Aňa Geislerová, Kryštof Hádek, Marek Taclík nebo Martin Finger.

Princip slasti, na němž spolupracují tvůrčí týmy tří zemí, se vydává složitou cestou žánru kriminálního thrilleru. A jak znám televizní počiny Polska a Ukrajiny, bude to cesta syrová, poutavá a především velmi originální. Jména tvůrců a herců, které tato cesta svedla dohromady, jsou zárukou dalšího mezinárodně úspěšného televizního projektu," slibuje generální ředitel České televize.

Princip slasti je sebevědomá moderní středoevropská detektivka, jejíž důmyslný scénář velmi přirozeně posouvá děj příběhu z Oděsy do Varšavy a Prahy. Skvělé herecké obsazení a velice atraktivní prostředí, kde se seriál natáčí, slibují divácky působivou a myslím, že hodně napínavou podívanou,“ uzavírá kreativní producentka České televize Kateřina Ondřejková

Po čtyřiceti dnech natáčení v Česku se štáb přesune do ukrajinské Oděsy. Poslední klapka padne v polovině dubna.

Mohlo by vás zajímat

Další články