Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Zmaří přírodní živly čtvrtou Svatbu na první pohled? Radka položí emoce a vytasí se s dojemným vyznáním

Zmaří přírodní živly čtvrtou Svatbu na první pohled? Radka položí emoce a vytasí se s dojemným vyznáním
Zdroj: TV Nova / archiv
+ Další 4 fotografie
reality show
Dnes mohli diváci TV Nova vidět další epizodu pořadu Svatba na první pohled. Tento sociální experiment, v němž nezadaným jedincům vybírají vhodného partnera odborníci z řad biologů a psychologů, se stal doslova hitem. Projekt dal dohromady už tři páry a svatba čtvrté zamilované dvojice je v ohrožení. Simona i Radek dlouho hledali někoho, kdo bude stát po jejich boku. Hodinu před jejich svatbou se ale náhle rozpršelo...

Na scéně jsou již tři manželské páry a čtvrtý se aktuálně chystá na svatbu. Nejvíce sympatií si zatím získala plzeňská dvojice Štěpánka a Pavel Oba jsou plni života a humoru. Přítomné okamžiky si umějí užívat. To se plně projevilo na jejich svatební cestě v Řecku, kde to pořádně rozjeli.

Štěpánka byla nadšená z toho, že se Pavel konečně odvázal a ukázal, co v něm doopravdy je. Oba dva si večer náramně užili a pařili ostošest. Zatímco u Štěpánky a u Pavla to vypadalo od začátku růžově, Natálka a František měli dost hořký start.

Ani jeden z nich si svatební cestu na Zanzibaru vůbec neužil. Jakmile se ale vrátili zpátky do Česka a začali spolu bydlet, vše se změnilo jako mávnutím kouzelného proutku. Nyní to vypadá, že Natálka dala Františkovi šanci a ten je nadmíru opatrný.

Velké výkyvy v náladě má i třetí nevěsta Petra, které od samotného začátku nesedl její manžel René Dnes to sice vypadalo, že se začínají sbližovat, ale tento stav nebude mít dlouhého trvání.

Jak dopadne čtvrtá svatba?

Krásná a půvabná blondýnka Simona Míková se má provdat za pohodového sympaťáka Radka Stöbera. Hodinu před jejich svatbou ale začne náhle pršet.

Jejich svatba je tak v ohrožení, protože se měla konat venku. Radek se do Simony zamiloval na první pohled a dokonce ji rozplakal dojemnými slovy. "Jsi první člověk, který mi řekl, že to, co pořád melu, že to má nějaký smysl," řekl Radek Simoně, která neudržela slzy.

Jak to nakonec se čtvrtým párem dopadne? Který pár dá své lásce šanci? Kdo dá od společného života ruce pryč?

Související články

Další články