Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vít Starý koronavirus Počasí Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Zlý Blivajz z pohádky Když draka bolí hlava vypadá jako Babiš: Kdo skřítka hraje?

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 15 fotografií
podoba
Pohádka Když draka bolí hlava diváky příliš nenadchla, všimli si ale jednoho zajímavého detailu - zlý skřítek Blivajz vypadá jako Andrej Babiš (65). Skřítka si zahrál herec Miroslav Noga (60), který ve skutečnosti není premiérovi vůbec podobný, maska ale udělala své, a tak se diváci měli čemu smát.

Poslední snímek Karla Gotta, pohádka nesoucí název Když draka bolí hlava, u diváků naprosto propadl. Hodnocení je více než mizerné a lidé se shodují na tom, že dvojjazyčně mluvící saň stačí vidět jen jednou. Rozlítily je především Mistrovy pokusy o slovenštinu a stojí si za tím, že měl buďto mluvit česky, nebo ho měl nadabovat rodilý Slovák. Film má na serveru ČSFD pouhých 13% hodnocení a v žebříčku nejhorších snímků obsadil 46. místo.

Jedna věc ale sledující u obrazovek pobavila. Zlý skřítek Blivajz je totiž až nápadně podobný jednomu z našich předních politiků. Podoby si téměř nešlo nevšimnout a jestli někdo snímku dal alespoň trochu pozitivní hodnocení, nepochybně na tom měl povědomě vypadající skřet podíl.

Podoby mezi skřítkem Blivajzem a premiérem Andrejem Babišem si všimla spousta diváků. Své nepochybně udělal skřítkův pohled, namaskovaný nos a zlověstný úsměv. Herec Miroslav Noga, který si Blivajze zahrál, má v reálu ale do Babiše daleko.

Slovenský herec Miroslav Noga je známý ze spousty pohádek, je to však i velmi dobrý humorista, který si zahrál v nespočtu komedií. Českým divákům může být povědomý například z filmu Babovřesky či z letošního seriálu Strážmistr Topinka. Podívejte se do galerie na podobu mezi jeho postavou Blivajze a Babišem a na to, že ve skutečnosti herec jako náš premiér rozhodně nevypadá.

Související články

Další články