Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Zlý bankéř řádil ve Varech: Líbal muže i ženy, slivovici pil rovnou z lahve

+ Dalších 68 fotografií
Divoký mejdan
Z čeho kapalo aspoň trochu alkoholu, to vyžahl až do sucha. Zlý bankéř z reklamy alias herec Tomáš Jeřábek (44) to ve Varech rozjel víc, než původně plánoval. K jeho smůle nebyla poblíž manželka Halka Třešňáková (47), aby ho zastavila. A tak se na večírku České televize, kam musela přijet i policie, přisál na ústa snad všem ženám i mužům. Navíc prý vulgárně vyřvával do všech světových stran.

Herec Tomáš Jeřábek si na čtvrtečním večírku České televize lil slivovici i víno z lahve rovnou do krku. Není proto divu, že za pár desítek minut už se choval jako utržený ze řetězu.

Představitel zlého bankéře z televizní reklamy měl začít řevem, vulgárními gesty a vyplazováním jazyka. To se mu hodilo i o chvíli později, bez jakéhokoliv varovného signálu se totiž vrhal na všechny přítomné kolegy. Nerozlišoval přitom, zda se jedná o ženy, nebo muže. Ve vinárně Bokovka ve Varech opusinkoval každého, kdo mu přišel pod ruku. Kdyby s ním byla manželka Halka Třešňáková, nejspíš by schytal pár facek.

„Melíškovou málem uškrtil, líbal ji na ústa dlouhé minuty, Ivanu Trojanovi se v jeden moment přisál na krk, vrhal se i na manžela Zuzany Stivínové, jiného muže políbil na ústa, až Václav Neužil se nedal a rozjetého kolegu odpálkoval,“ uvedl svědek z večírku. Na kutě se prý Jeřábek odporoučel až hluboko po půlnoci.

Na stejném mejdanu se zhruba o půl jedné ráno objevili policisté, které kdosi zavolal kvůli nadměrnému hluku. „Mohu potvrdit, že jsme přijali oznámení a okolo půl jedné hodiny ranní hlídka vyjížděla do ulice Mariánskolázeňská. Produkce po příjezdu hlídky již končila a byla povolena do jedné hodiny ranní, tudíž přítomní policisté nemuseli nijak zasahovat,“ řekla eXtra.cz mluvčí karlovarských policistů Kateřina Krejčí.

Mohlo by vás zajímat

Další články