Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Žlutá krása v akci! V Praze si dali dostaveníčko fanoušci značky TRABANT

+ Dalších 31 fotografií
FOTOGALERIE
Trabant byl za komunismu vysmívaným vozidlem. Jenže uplynulo pár let a je z něj kult. Milovníci trabantů si dali dostaveníčko v sobotu na Chodově a předvedli své krasavce. Podívejte se na unikátní fotky.

Každá velká cesta má mnoho menších cílů. Dobrodruh Dan Přibáň má za sebou náročnou cestu v trabantu, ze které vznikl film Trabantem tam a zase zpátky. Osmičlenná partička putuje z jižní Indie přes Nepál, Pákistán, Čínu, Rusko a Ukrajinu zpět domů. Film Trabantem tam a zase zpátky ukazuje, že není třeba drahých terénních vozů, aby člověk projel celý svět a zažil jeden z nejdojemnějších návratů.

V rámci propagace krásného a obsahově silného filmu se na střeše OC Chodov sešli fanoušci kultovní značky. Doprovodné akce moderoval sám velký cestoval Dan Přibáň. A rozhodně bylo na co koukat. Kromě trabantů se objevil dokonce i tříkolový velorex, lidé obdivovali také legendární maličké fiatky. Nadšení fandové si sobotní odpoledne užili na plné pecky. Vyrazit na středu OC Chodov byla pro fanoušky motorismu a cestování správná volba.

Podívejte se do fotogalerie, kde najdete snímky unikátních vozidel.

Mohlo by vás zajímat

Další články