Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Zlomyslný žert ho stál život: Dvacetiletý youtuber byl zastřelen při falešném přepadení

Zdroj: Pixabay.com / Profimedia.cz / Koláž eXtra.cz
KRIMI
Dvacetiletý mladík nafingoval loupežné přepadení. Youtuber Timothy Wilks se rozhodl, že se svým kamarádem natočí zlomyslné video, kdy přijdou ozbrojení noži ke skupince lidí a budou předstírat přepadení. Žertík se jim krutě vymstil, když jeden z přepadených mladého útočníka zastřelil.

Videa žánru prank, jejichž podstata spočívá v tom, že někoho krutě napálíte a způsobíte mu tak nepříjemnou situaci, se na internetu těší velké oblibě. Dvacetiletý Američan Timothy Wilks se také rozhodl jeden takový prank někomu způsobit, se svým kamarádem připravili falešnou loupež a v pátek večer přepadli s řeznickými noži skupinku lidí na parkovišti. Přepadení lidé si to však líbit nenechali, jeden z nich impulzivně zareagoval a útočníka zastřelil.

Případ se dostal k policii v Tennessee po deváté hodině večerní, situace se stala na parkovišti zábavního parku Urban Air. Skupinka přepadených samozřejmě nevěděla, že jde o falešné přepadení. Třiadvacetiletý střelec David Starnes poté uvedl, že se chtěl pouze bránit. V současné chvíli se případem zabývá policie v Tennessee, prozatím nebyl nikdo za smrt dvacetiletého vtipálka obviněn.

Související články

Další články