Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Zlomil jí vaz a vypíchl oči! Tahle bestie (34) zavraždila přítelkyni (†19), protože nechtěla svatbu!

Muž brutálně zavraždil svou o 15 let mladší přítelkyni!
Zdroj: Champaign County Sheriff's Office
V několika málo minutách se láska zvrhla v brutální nenávist! Christopher Tucker (34) se rozběsnil poté, co jeho o 15 let mladší přítelkyně Tara Serino (†19) odmítla nabídku k sňatku. Bestiálním způsobem mladičkou dívku zavraždil!

Tucker tvrdí, že poté, co si ho Tara odmítla vzít, mu rovněž řekla, že ho už delší dobu podvádí. Muž se neovládl a rozpoutal peklo!

Dívku začal škrtit, zlomil jí vaz a mlátil do ní sekerou. Poté jí vypíchl oči, znetvořené tělo zabalil do koberce a z místa činu utekl. Kvůli maniakovi tak v naprostých mukách vyhasl mladý život. Hrůzný čin se odehrál koncem října v americké Pensylvánii.

Policie Christophera dopadla na útěku v sousedním státě Illinois. Na farmě se pokusil ukrást kombajn, to už ale byli na místě muži zákona. Tucker se jim bez okolků přiznal.

Šerif médiím řekl, že se muž nechoval normálně, a tak byl okamžitě převezen na psychiatrické vyšetření do nemocnice. Už v minulosti se dopustil trestného činu, řídil pod vlivem alkoholu. Teď mu visí na krku obvinění z vraždy. Soud proběhne v Pensylvánii, kde k vraždě došlo.

Související články

Další články