Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Zlomený táta alkoholik ve Výměně manželek: Sedmiletý syn ho kreslí s lahví v ruce

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 17 fotografií
chlast
V nové epizodě Výměny manželek poznáme rodinu z Ostravy, kterou tvoří Renata (48), Petr (40), Alena (12) a Patrik (7). Na druhé straně se seznámíme s Janou (36), Pepou (35), Brunem (10) a Dominikem (11), kteří žijí v Praze. Renatu nejvíce mrzí, že má její manžel problémy s alkoholem. Zatímco její slova pro Petra nic neznamenají, zlomí ho moment, kdy ho sedmiletý syn Patrik nakreslí s lahví v ruce.

Alkohol bude hrát ve středeční Výměně manželek prim. Renata a Petr z Ostravy se do pořadu koneckonců dostali jen díky tomu, že Petr sedl opilý k počítači a odeslal přihlášku. Jeho problém s nadměrným pitím má dopad na celou rodinu.

Stejně jako Renatě, ani Petrově náhradní manželce Janě se jeho extrémně časté požívání alkoholu nelíbí. Tuzemák do sebe dokáže klopit přímo z láhve a jeho pití se Jana pokusí učinit přítrž. Slova jeho ženy i její náhradnice jsou však minimum, svědomí ho začne kousat až ve chvíli, kdy si Petr uvědomí, jak ho vidí jeho sedmiletý syn Patrik.

Zatímco Petr třímá v ruce rum a pije jej přímo z lahve, z očí mu tečou slzy. Jana se snaží, aby došel k závěru, že jsou věci, za které mu alkohol nestojí. „Hele, ten alkohol mi za to nestojí. Nechci, aby si mě moje dítě pamatovalo a aby mě kreslilo s flaškou v ruce, protože tak mě vidělo nejčastěji,“ měl by si podle své náhradní ženy Petr říct.

Související články

Další články