Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

Zlomený Johnny Depp zapomíná na bolest po boku neznámé kočičky! Všichni teď pátrají po tom, kdo krásná neznámá je!

Každý léčí svůj smutek jinak. Slavný Johnny Depp se objevil ve
společnosti s novou kočičkou.
Poté, co Amber Heard (30) požádala o rozvod a rozhodla se ukončit vztah se slavným Johnnym Deppem, přišla další rána. Žena herce obvinila z domácího násilí a nebála se uveřejnit i fotografii s pohmožděným obličejem. Herec tvrdí, že je nevinný, a své zklamání z nepovedeného vztahu léčí po svém, po boku nové kočičky.

Přestože má za sebou asi nejhorší týden ve svém životě, v médiích se objevila fotografie herce Johnnyho Deppa se záhadnou kráskou. Jen pár dní po rozchodu s partnerkou, která ho dokonce obvinila z domácího násilí, se herec objevil ve společnosti s novou slečnou. Informaci o napadení své partnerky nepopírá jen samotný herec, ale i jeho nejbližší kamarádi a známí. Jak tedy spor dopadne, je zatím ve hvězdách.

Už teď je ovšem vidět, že se snaží Johnny zapomenout na bolestné události posledních dnů v náručí nové ženy. Kdo je ovšem krásnou neznámou, zatím nikdo netuší, a tak se musíme nechat překvapit.

Mohlo by vás zajímat

Další články