Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Zlomenou páteř se Honza Musil snažil ututlat před fanoušky: Velký strach a obavy

Zdroj: Instagram
+ Dalších 17 fotografií
pád honzy musila
Jeden z velmi oblíbených moderátorů Honza Musil (51) si při pádu ze žebříku velmi vážně poranil páteř. Po okamžitém převozu do nemocnice se Honza podrobil vážné operaci. Výsledek děsivého pádu je takový, že si Honza Musil zlomil páteř, devět žeber a propíchl plíci. Informace o tragickém pádu moderátora se dostala na veřejnost před několika hodinami. K pádu došlo ale před Vánocemi.

Letošní Vánoce si oblíbený moderátor Honza Musil rozhodně neužil. Nešťastnou náhodou totiž spadl ze žebříku, zlomil si páteř, devět žeber, propíchl si plíci a musel podstoupit vážnou operaci. O strašlivé události se veřejnost dozvěděla až nyní.

Pravda je ovšem taková, že osudný pád se Honzovi stal již tři dny před Vánoci. Patrně došlo k tomu, že moderátor nechtěl děsit své fanoušky před Vánocemi, a tak s nepříjemnou zprávou vyrukoval až po Vánocích.

Lidé na sociálních sítích mají velký strach a obavy o moderátorovo zdraví a život. Všichni mu přejí brzké uzdravení a ať se co nejrychleji vrátí do běžného života. „Přeji brzké uzdravení a hodně sil do nových dní,“ píší na sociálních sítích.

Moderátorův manžel Kuba pak do detailu vysvětlil, co se přesně stalo. „Stalo se to 21. prosince v garáži, kam šel Honza pro květináč, protože dostal vánoční růži. Musel vylézt do patra a ve chvíli, kdy byl na žebříku, mu to podjelo a spadl. Zlomil si páteř, devět žeber a propíchl plíci,“ uvedl Musilův manžel.

Co všechno víme o drsném pádu moderátora Honzy Musila

Související články

Další články