Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Zlomenina pánve! Jiří Pomeje skončil v nemocnici, lékaři se bojí dalších problémů

Zdroj: Profimedia
+ Dalších 25 fotografií
NÁSLEDKY pití
Místo detoxu v léčebně musel do špitálu! Již od středy je herec Jiří Pomeje (53) hospitalizovaný v nejlepší nemocnici republiky, kde se rozhoduje, zda bude muset jít na operaci kvůli zlomenině stydké kosti. A podle slov jeho blízkých to vypadá, že mají obavy, co se z lékařského hlediska objeví ještě dalšího.

„Ve středu jsem s Jirkou lítal po vyšetřeních v areálu Vojenské nemocnice v Praze. Už je tam hospitalizovaný. Ukázalo se, že již před měsícem mu tamní lékaři řekli, že má zlomenou stydkou kost a poslali ho na další vyšetření, ale on si to nepamatoval, a tak na to kašlal,“ řekl eXtra.cz hercův mecenáš Pavel Pásek

Našemu redaktoru přitom ještě v pátek Pomeje tvrdil, že se neví, proč ho noha bolí a že bude muset na CT.

Ke zlomeninám stydké kosti dochází zpravidla po pádech. A vzhledem k tomu, že Jiří Pomeje (53) se již v minulosti následkem přílišného požívání alkoholu nepěkně potloukl, dá se očekávat, že i tentokrát je na vině jedna z jeho závislostí, kvůli kterým bude muset do psychiatrické léčebny hned poté, co ho dají jinak zdravotně do pořádku.

Bojí se dalších nálezů?

„Jirka toho má víc, ale to se teprve zjišťuje. Bude se rozhodovat i o tom, jestli bude, či nebude operace. Víc vám ale říct nemůžu, lékaři nás poprosili, ať informování veřejnosti necháme na nich. Každopádně jsem hodně zvědavý, jak to tam s ním zvládnou, zvlášť absťáky,“ uzavřel Pásek.

Snad tedy nakonec nebude i pravda to, co Jiří říkal minulý týden své manželce, které tvrdil, že má nádor v břiše

Související články

Další články