Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Simona ze Svatby o zlomeném srdci: Poslala tvrdý vzkaz mužům, ať nejsou blbci

Zdroj: Archiv Simona Míková
+ Další fotografie
vzkaz
Půvabná nevěsta z reality show Svatba na první pohled Simona Míková (29) promluvila o mužích. Po rozpadu manželství s citlivým Radkem, které vzniklo v reality show za pomoci vědy, se jí lepí smůla na paty. Co poslala k vodě Radka, tak na rozdíl od něj nemůže najít lásku, v mužích se vždy zklame a posílá tvrdý vzkaz těm, kteří stejně tápou.

Hvězda reality show Svatba na první pohled, půvabná Simona Míková, chtěla risknout, zda jí odborníci pomocí vědy najdou lásku do konce života. Až na svatebním obřadě byla seznámena s citlivým Radkem, který jí ale k srdci jako životní partner nepřirostl, a tak se jejich cesty nakonec rozdělily.

Pravda o nešťastných láskách a jasný vzkaz

Simona se na sociálních sítích nyní svěřila, že najít životního partnera je opravdu oříšek a sama si zažila, jaké to je, mít zlomené srdce. „Mám špatnou volbu na muže, vždy si vyberu podobný typ, který mě ve výsledku zklame a pak to bolí. Připadá mi, že se motám v začarovaném kruhu,“ prozradila Simona. Po jejím vyjádření ji kontaktovalo mnoho jejích fanoušků, včetně mužů, kteří si prošli a nebo stále procházejí stejnou životní situací.

Simona se rozhodla to nenechat jen tak být a všem mužům poslala vzkaz. „Nebuďte blbci a komunikujte! Když chcete vztah ukončit, tak se s tou holkou potkejte a proberte to z očí do očí. Nejhorší, co můžete udělat, je přestat ze dne na den komunikovat. Tím nám jenom lámete srdce.“

V poslední době se Simona místo případných nápadníků rozhodla věnovat hlavně sobě, svému zdraví a cestě za vysněnou postavou, které chce dosáhnout do dne svých třicátých narozenin. A že se jí daří, kila ubývají jako mávnutím kouzelného proutku a Simona se na sociálních sítích chlubí aktuálními výsledky práce.

Související články

Další články