Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Zlomená páteř! Rozdrcené obratle! Honza Musil po pádu přestal chodit. Co nyní bude?

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 16 fotografií
Vážné zranění!
Moderátor televize Barrandov Honza Musil (51) se těžce zranil. Po pádu z žebříku byl okamžitě převezen do nemocnice. Musil si při tragickém pádu rozdrtil obratle. Jaké jsou prognózy?

To byly děsivé Vánoce! Takové svátky klidu a pohody by nikdo zažít nechtěl. Honza Musil šokoval své kolegy na TV Barrandov. Zdá se, že bude v pracovní neschopnosti delší dobu. "Ještě nevíme, co přesně bude. Řešíme to. Ještě vydržte," uvedla mluvčí TV Barrandov Marie Opálková.

Co se přesně Musilovi stalo? "Jsou věci, které sdělovat nechcete, protože prostě ničemu neslouží. Zvlášť v době těch nejkrásnějších svátků. Stalo se a s pomocí mého Jakoubka, mé rodiny a nejbližších přátel se mi podařilo prožít svátky bez médií, byť vím, že jste si všimli mé minimální účasti na sociálních sítích. Je to zvláštní zjistit, že vám chybí moje zpráva nebo fotka. Teď se ale snažím jít hlavou proti zdi! Vstříc životu, který mi věřím nabídne i návrat pohybu," napsal Honza Musil na sociální síť. To ještě fanoušci přesně netušili, co se s Musilem děje.

Moderátorův manžel Kuba pak do detailu vysvětlil, co se přesně stalo. "Stalo se to 21. prosince v garáži, kam šel Honza pro květináč, protože dostal vánoční růži. Musel vylézt do patra a ve chvíli, kdy byl na žebříku, mu to podjelo a spadl. Zlomil si páteř, devět žeber a propíchl plíci," uvedl Musilův manžel pro web Sedmička, který o moderátorově úrazu informoval jako první.

Jan Musil má za sebou již operaci rozdrcených obratlů a zůstává na lůžku. Musil věří, že se brzy postaví na nohy. Je štěstí, že po vážném úrazu neztratil cit v dolních končetinách. Jaké jsou prognózy? Pokud nebyla poškozena mícha, měl by se Musil do několika dnů postavit na nohy. Moderní medicína umí rozdrcené obratle "opravit" pomocí destiček. I tak ale Musila čekají dny plné bolesti.

CO PŘESNĚ SE JANU MUSILOVI STALO? ČTĚTE ZDE!

MÁ JAN MUSIL ŠANCI SE ZASE POSTAVIT NA NOHY? PROGNÓZY LÉKAŘŮ ČTĚTE ZDE!

Související články

Další články