Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Zlomená páteř a díra v plicích! Honza Musil po tragickém pádu přestal chodit

Zdroj: TV Barrandov
+ Dalších 16 fotografií
Strach
Moderátor TV Barrandov Honza Musil (51) se těžce zranil po pádu z žebříku. Byl okamžitě převezen do nemocnice, kde mu lékaři provedli náročnou operaci.

K velmi vážnému zranění došlo i tři dny před Štědrým dnem. Takové svátky vánoční si známý moderátor a jeho manžel Jakub nepředstavovali ani v nejhorších nočních můrách.

"Jsou věci, které sdělovat nechcete, protože prostě ničemu neslouží. Zvlášť v době těch nejkrásnějších svátků. Stalo se a s pomocí mého Jakoubka, mé rodiny a nejbližších přátel se mi podařilo prožít svátky bez médií, byť vím, že jste si všimli mé minimální účasti na sociálních sítích. Je to zvláštní zjistit, že vám chybí moje zpráva nebo fotka. Teď se ale snažím jít hlavou proti zdi! Vstříc životu, který mi věřím nabídne i návrat pohybu," napsal Honza Musil na sociální síť. To ještě fanoušci přesně netušili, co se s Musilem děje.

Moderátorův manžel Kuba pak do detailu vysvětlil, co se přesně stalo. "Stalo se to 21. prosince v garáži, kam šel Honza pro květináč, protože dostal vánoční růži. Musel vylézt do patra a ve chvíli, kdy byl na žebříku, mu to podjelo a spadl. Zlomil si páteř, devět žeber a propíchl plíci," uvedl Musilův manžel.

Jan Musil má za sebou již operaci rozdrcených obratlů a zůstává na lůžku. Musil věří, že se brzy postaví na nohy. Je štěstí, že po vážném úraze neztratil cit v dolních končetinách.

JAKOU NADĚJI MÁ MUSIL PODLE LÉKAŘŮ? ČTĚTE ZDE!

BUDE MUSIL CHODIT? VRÁTÍ SE DO PRÁCE? ČTĚTE ZDE!

VYHLÍDKY JSOU NEJISTÉ. CO VZKAZUJÍ MUSILOVI ODBORNÍCI?

Související články

Další články