Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Zlomená Nikol Švantnerová se v Boyardu sesypala: Takhle jste bývalou Miss ještě neviděli!

+ Dalších 13 fotografií
Křehkou Nikol Švantnerovou (23) vyslali na Pevnost Boyard a ona se snažila bojovat ze všech sil. Samozřejmě ale "vyfasovala" to nejhorší, co mohla.

Tentokrát se bude bojovat pro neziskovku Reach for Change, která je zaměřena na děti a snaží se podpořit jejich talent. Samozřejmě bylo ale potřeba získat potřebné množství klíčů k indiciím a Nikol musela zabojovat hned 2×.

„Já se hrozně bojím různý havěti a tušila jsem, že mi něco takového dají, protože lidi to budou chtít vidět. Říkala jsem si, že se z toho nemůžu sesypat a musím dokázat, že se toho nebojím,“ říkala na začátku.

„Takže mi tam sypali na hlavu škorpiony a červy. Když jsme zkoušeli, jak zacházet se zvířaty, když mi dali gumového pavoučka, tak já jsem nebyla schopná na něj vůbec sáhnout, rozbrečela jsem se tam a úplně se sesypala… to je prostě arachnofobie,“ vzpomíná Nikol, která si lépe nevedla ani v momentě, kdy se točilo „naostro“.

Měla křečovitě zavřené oči a bála se na cokoliv sáhnout. Prostě totální panika. Jak tohle mohlo dopadnout? To se dozvíte v sobotu 20.20 na TV Prima.

Související články

Další články