Stačí vteřina a Macey umí své matce udělat ze života peklo. Stačí, aby se trochu naštvala, a z milého děvčátka je rozzuřená saň, která chrlí oheň do všech světových stran. „Musím se schovávat, dokud se neuklidní,“ říká zoufale její matka Chloe Peck (35). Kdyby se během záchvatu dcery neschovala, čekaly by ji kopance, škrábance a rány pěstí.

Jak Chloe uvedla v rozhovoru pro DailyMail, každý dceřin záchvat je pro ni boj o holý život. Jednou se ji Macey pokusila dokonce uškrtit páskem, jindy zase udusit kapucí. „Musí mě moje vlastní dcera dostat do nemocnice, aby s tím někdo začal něco dělat?“ ptá se Chloe. „Útočí na mě dvakrát i třikrát za den,“ dodává s tím, že strach mají i její další tři děti, které ale záchvaty netrpí.

Jenže co Macey? To nikdo neví. Záchvaty se u ní poprvé projevily před dvěma lety během letních prázdnin. „Doslova ze dne na den se změnila na monstrum. Řekla jsem jí tenkrát NE na něco úplně bezvýznamného, ona mě začala bít a křičet. Sousedi se dokonce ptali, jestli jsem celá, byl to šok,“ dodala Chloe.

Už několikrát se pokoušela hledat pomoc, ale organizace věnující se agresivním dětem ji odmítly. Nezbývá jí proto nic jiného, než být neustále v pohotovosti a čekat, kdy jí od dcery přilítne další rána.