Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Zlomená Kylie Minogue: Snoubenci dala kopačky kvůli nevěře! A to už všude vyprávěla, jakou plánují svatbu…

Tohle byla jejich první oficiální společná fotka.
Zdroj: Instagram
+ Další fotografie
Jí je 48 let, jemu 29. I přes věkový rozdíl si rozuměli. Kylie Minogue potkala herce jménem Joshua Sasse během natáčení v létě 2015 a byla z toho láska jako trám. Páreček se za pár měsíců zasnoubil a Kylie se těšila na svatbu. Dokonce o jejích detailech mluvila v televizi. Ale den po vysílání veselku zrušila.

Byl Joshua jenom obyčejný zlatokop, který si chtěl vzít úspěšnou Kylie a pak si obstarat bokovky? I to je možné. Pár se totiž už dlouho hádal a pak vyšlo najevo, o co jde. Sasse se totiž zakoukal do své španělské herecké kolegyně Marty Milans a Kylie podváděl.

„Je to zlomená žena. Spadla na totální dno. Už nikomu nevěří. Myslela si, že Joshua je její spřízněná duše, pan Božský,“ řekl zdroj blízký zpěvačce deníku The Sun.

Kylie Minogue se odmítla k celé věci vyjádřit.

Joshua Sasse měl novou milenku Martu potkat během natáčení v Kanadě. Setkali se na place v rámci příprav seriálu No Tomorrow.

A to už chudák Kylie v rozhovorech popisovala plány na svoje svatební šaty a říkala, že by si vzala hercovo příjmení. Na druhou stranu je lepší, že nevěrníka odhalila teď, než kdyby to zjistila jako vdaná žena.

Související články

Další články