Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Zlomená Inna Puhajková: Ubodali jí přítele!

Inna Puhajková v slzách.
Zdroj: Instagram
Sportovní moderátorka Inna Puhajková (31) se musí vyrovnávat se ztrátou blízkého člověka. Za tragických okolností zemřel její blízký přítel Slavišu I. Toho ubodal v jeho vlastním bytě zfetovaný příbuzný.

„Byl to velmi charismatický člověk se srdcem na správném místě. Vždy usměvavý, ochotný, vstřícný a laskavý. Jeho smrt zasáhla nejen mě, ale i spoustu lidí v mém okolí, kteří do oblíbené restaurace chodili právě kvůli němu,“ řekla Blesku, který na propojení mezi sporťačkou a restauratérem upozornil, zdrcená Inna Puhajková (31).

Majitele restaurace a přítele známé televizní krásky zavraždil v jeho hostivařském bytě švagr. Podle zdroje deníku chránil Slaviša svou rodinu a sám se stal obětí útoku. „Jeho manželce a švagrovi ten den zemřel otec. Švárovi ruplo v bedně, zfetoval se a chtěl sestru zabít. Slaviša se jí zastal a sám přišel o život. Obětoval se pro svou ženu,“ zní strašné svědectví.

Po zemřelém zůstaly dvě malé děti, které ještě netuší, co se s tátou stalo. Situace byla o to horší, že se jeho manželka a další žena pokoušely ubodaného oživovat a držet při vědomí. Jedna z bodných ran ale zasáhla srdce, takže se bohužel nedalo vůbec nic dělat. Obě ženy byly s posttraumatickým syndromem převezeny do nemocnice.

„Bude nám všem moc chybět. Jeho rodině a blízkým upřímnou soustrast,“ dodává k tragické události Inna.

Třiatřicetiletý švagr je obviněn z trestného činu vraždy a hrozí mu trest až 18 let odnětí svobody.

Související články

Další články