Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Zlomená Céline Dion: Zemřel jí milovaný manžel René!

Reného tělo po dlouhých 17 letech vzdalo boj s rakovinou hrtanu.
Zdroj: Profimedia.cz
René Angélil (†73) byl životní láskou zpěvačky Céline Dion (47). Dlouhých 17 let bojoval statečně s rakovinou hrtanu, ale dva dny před svými narozeninami jeho tělo boj vzdalo. Céline se zamilovala do Reného už v době, kdy jí dělal manažera. Byl to muž jejího života.

Tenhle týden je obzvlášť smutný. Odešla hudební legenda David Bowie, oblíbený herec Alan Rickman a do třetice všeho nejhoršího je to manžel zpěvačky Céline Dion.

René zemřel v Las Vegas, kde má zpěvačka svoji show. V posledních měsících si přál jí být nablízku. Tušil, že brzy přijde jeho konec. Dokonce jí řekl, že si přeje zemřít v jejím náručí. V roce 2013 podstoupil náročnou operaci, ale na zákeřnou nemoc nic nezabíralo.

„Řekla jsem mu, že se postarám o děti, zatímco on nás bude sledovat odjinud,“ řekla smutná zpěvačka médiím před půl rokem. Bohužel teď bude muset smutný slib splnit.

René pracoval jako hledač talentů a poznal Céline už jako dvanáctileté děvčátko. O sedm let později spolu začali navzdory velkému věkovému rozdílu chodit. Céline říkala, že se do něj zamilovala už jako malá a žádného jiného muže nechtěla. Mají spolu tři děti.

Související články

Další články