Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Zlom ve vyšetřování vraždy brněnské studentky: Policie má vraha!

Policie zjistila, že vraždil její nejbližší.
Zdroj: profimedia.cz
V úterý odpoledne bylo v arboretu brněnské Mendelovy univerzity nalezeno tělo mladé ženy. Dívce bylo pouhých čtyřiadvacet let a policie začala na případu ihned intenzivně pracovat. Vyloučili sexuální a loupežný motiv. Nakonec se ukázalo, že dívku zřejmě zabil její přítel.

Třiadvacetiletého muže se podařilo zadržet už ve středu večer a k činu se zatím nepřiznal. „Zatím se k činu moc nevyjadřuje, moc nespolupracuje,“ sdělil na mimořádné tiskové konferenci kriminalista Antonín Hrdlička.

Policisté doposud nenašli ani „bodnořeznou“ vražednou zbraň, které se po činu vrah zbavil. Smrt mladé ženy všechny místní vyděsila. Na univerzitě vypukly obavy, zda ve městě neřádí vrah zaměřený na mladé ženy. To ale policie vyvrátila.

„Osobní vztahy byly s největší pravděpodobností motivem útoku. Nejedná se o motiv sexuální nebo loupežný. Aktuálně probíhají se zadrženým nezbytné procesní úkony, aby mohl být v odpoledních hodinách obviněn ze zvlášť závažného zločinu vraždy, za který mu v tomto případě hrozí až doživotí. Po zahájení trestního stíhání muže bude následovat vypracování podnětu k podání návrhu na vzetí obviněného do vazby,“ uvádí policejní mluvčí Petra Ledabylová.

Související články

Další články