Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Zlom ve stavu Michaela Schumachera? Manželka Corinna zveřejnila vzkaz plný naděje

Michael Schumacher se podle manželky zlepšuje.
Zdroj: archiv
+ Další 4 fotografie
zdraví
Ohledně zdravotního stavu Michaela Schumachera (50) toho veřejnost příliš neví. Manželka Corinna drží celých šest let po nehodě přísné informační embargo. Spíš než ověřené informace se na veřejnosti objevují spekulace. Mnozí ani nevěří, že je Schumacher ještě naživu. Nyní ale jeho manželka poslala fanouškům vzkaz plný naděje.

"Velké věci začínají malými krůčky. Hodně malých částí může vytvořit velkou mozaiku," vzkázala Corinna prostřednictvím fanklubu, který se pustil do projektu Keep Fighting, Michael (Bojuj dál, Michaeli). "Společně jsou všichni silnější a díky takhle spojeným silám může hnutí Keep Fighting, Michael lépe podporovat ostatní," dodala ještě manželka sportovní legendy.

Před nedávnem se do médií vyjádřil Schumacherův bývalý manažer Willi Weber. Ten chtěl svého kamaráda navštívit, jenže mu to nebylo umožněno. Z toho začal usuzovat, že Corinna skutečný manželův zdravotní stav tají.

Teď se ale muselo spoustě fanouškům po celém světě ulevit. Corinnino prohlášení je plné naděje. Podle všeho začal Schumacher dělat šest let po nehodě na lyžích pokroky. Držíme palce, aby zmíněných malých krůčků bylo co nejvíce.

Michael Schumacher (50) žije se svou rodinou v domě na břehu Ženevského jezera a navštěvují ho jen blízcí přátelé pod podmínkou toho, že o stavu legendy nesmí informovat média. Schumacher v prosinci roku 2013 nešťastně upadl na lyžích a způsobil si vážná zranění hlavy.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy