Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Zlom v případu zmizelé Maddie! Dočká se rodina po 11 letech zadostiučinění?

Zmizení malé Maddie.
Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
Uzavření případu

Zdá se, že případ unesené britské dívenky Maddie McCann nebude nikdy vyřešen. Scotland Yard po jedenácti letech uzavírá tento případ, aniž by znal pachatele. Informace přinesl The Sun. Britská dívenka zmizela v roce 2007 z hotelového pokoje během dovolené v portugalském letovisku Praia da Luz.

Po jedenácti letech skončí vyšetřování zmizení tehdy tříleté britské dívky Madeleine McCann. Její příběh zná téměř celý svět. Zmizela, když byla v roce 2007 s rodiči a dvěma mladšími sourozenci na dovolené v portugalském letovisku Praia da Luz. Vypařila se neznámo kam z hotelového pokoje a do dnešních dní se ji nepodařilo nalézt.

Nyní by mělo být vyšetřování u konce, jak informoval The Sun. Speciální vyšetřování zahájila metropolitní policie čtyři roky poté, co se ztratila. Bylo navrženo tak, aby mohli britští policisté spolupracovat s dalšími policisty napříč zeměmi.

Podezřelým je německý pedofil

„V současné době nemáme žádné plány, že bychom ve vyšetřování pokračovali. Očekáváme, že tým bude na případu pracovat do podzimu,“ prozradil zdroj již zmíněnému webu. Uvedl také to, že případ může být znovu otevřen, pokud se objeví nové významné stopy.

V roce 2020 byla zveřejněna informace, že za jejím zmizením může být odsouzený německý pedofil Christian Brueckner, který v minulosti v Portugalsku žil a měl mít některé podezřelé výroky směrem k Maddie. V minulosti byl odsouzen několikrát za sexuální zneužívání dětí.

Letos na jaře to bude již patnáct let od jejího záhadného zmizení.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy