Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Zlom v případu vykradeného auta Evy Perkausové: Dostali se do odemčeného auta a vzali VELKÉ NIC

Eva Perkausová a vůz, který dostala od milence.
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 18 fotografií
Moderátorka Eva Perkausová (23) zase začala zajímat veřejnost. Její milenec Karel Kuba (43) je ve vazbě a kolem Evy je opět rušno. Máme nové informace kolem mercedesu, který jí Kuba daroval a který byl vykraden. Jenže nic se neztratilo. Co tedy z vozu vzali a koho červené auto lákalo? Evu jsme vyzpovídali.

Krásná moderátorka nemá za sebou dobré dny. Jejího přítele policisté poslali do vazby. Eva tvrdí, že s Karlem Kubou se stihla rozejít dříve, než si na něj došlápli policisté. „Nevím ale přesně, kdy jsme se rozešli. Datum ani hodinu rozchodu neznám,“ přiznala Eva s tím, že pořád byli dobrými přáteli, ale když už je ve vazbě, tak se stýkat nebudou. Ani prý Eva nepůjde svého bývalého navštívit. O vazbě, která byla na Kubu uvalena, jsme psali ZDE.

Když už je venku patálie s Kubou, vzpomněli jsme si, že Evě za záhadných okolností v létě vykradli červený mercedes. Tedy dárek od Kuby. Kuba byl k ženám svého života velmi pozorný, takže vozem obdaroval nejen Evu, ale také její sestru Moniku, se kterou také žil. Eva nejprve říkala, že vůz je dárkem od maminky. Pak přiznala, že je to dar od Kuby.

Zajímalo nás, zda je případ vykradeného auta už uzavřen. A zda má Eva zpět věci, které se ztratily. V létě tvrdila, že z vozu zmizely klíče od jejího bytu a ona musela měnit zámky. Dnes říká, že se ale nic neztratilo. A že auto nebylo poškozeno, protože ho nechala odemčené na ulici. Celý případ je prý marginální a o nic nejde. Jenže, když necháte na ulici odemčený dárek od přítele, který skončil ve vazbě, a z vozu se nic neztratí, tak to zajímavé je. Se sympatickou moderátorkou jsme tedy udělali krátký rozhovor.

Vaše auto nedávno vykradli, že?

„Ano.“

Před vaším domem ho vykradli?

„Ne. Před mým domem to nebylo.“

Dopadli ty pachatele?

„Mám pocit, že dopadli pachatele.“

Je to tedy uzavřený? Došlo vám vyrozumění o ukončení vyšetřování?

„Už je to uzavřená věc.“

Uzavřeli to tedy tak, že je dopadli?

„Já mám informaci, že je dopadli. Ale už je to uzavřená věc.“

Ty věci co se vám tehdy ztratily, dostanete je zpátky?

„Ne.“

Ty věci byly ukradeny a když se našly, tak vám je vrátí, ne?

„Já myslím, že už to bylo všechno v médiích. Našly se věci, ale nebyly to úplně hodnotné dary. V tom smyslu, že by to bylo nad určitou částku a museli by to řešit policajti.“

To auto nebylo poškozené. Jak ho tedy otevřeli?

„Pravděpodobně zůstalo otevřené.“

Vy jste zaparkovala auto a nechala ho odemčené?

„Je to možný.“

To auto bylo dárek od pana Kuby. Vy říkáte, že s ním už nejste. Kdy jste se rozešli?

„Už nevím.“

Vy nevíte, kdy jste se rozešli?

„Už nevím. My jsme se rozešli a zůstali jsme v přátelském vztahu. Já opravdu nedokážu říct datum ani hodinu, kdy jsme se rozešli.“

Vy jste Karla K. viděla ten týden, když ho vzali do vazby?

„To určitě ne.“

A jak budete ten mercedes řešit? Nemáte strach, že kvůli tomu vyšetřování finančních machinací o ten vůz přijdete?

„Ne to jsou věci, které jsou dávno vyřešené.“

Komu dnes patří to auto? Na koho je napsané?

„Já si myslím, že tohle nejsou věci, které bych já mohla nějak řešit. Mě se to žádným způsobem netýká. Je mi líto, co se mu stalo, ale netýká se to mě.“

Byl to váš dlouholetý přítel, dostávala jste od něj mnoho darů, auto, kabelky… A teď je Kuba vyšetřovaný v souvislosti s finančními machinacemi. A vy říkáte, že se vás to netýká?

„Já vám rozumím. Ale já už opravdu vše, co je možný, jsem už všemožně řekla. Už je těch otázek tolik, že já jsem si už řekla, že všechno co bylo možný, jsem už sdělila a víc už prostě nejde…“

Pokud dostanete hodnotný dar, musíte ho zamykat. Eva tvrdí, že auto nezamkla. Dostali se do něj lidé, kteří podle ní v létě ukradli klíče. Dnes říká, že žádné hodnotné věci nevzali, že to nestojí za řeč. Otázkou je, proč pachatelé do vozu lezli, když nic nechtěli odnést. Budili rozruch a upoutali pozornost policejní hlídky? Jak mohli vědět, že vůz je odemčený? Kdo jsou lidé, kteří Evě Perkausové vlezli do auta, které dostala od movitého podnikatele? Případ budeme dále sledovat a pokusíme se zjistit, proč interiér auta upoutal pozornost lidí, kteří do něj pak vlezli.

Související články

Další články