Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Zlom v případu Maddie McCann: Promluvil důležitý svědek, potvrzuje vinu Christiana B.

Zlom v případu Maddie McCann: Promluvil důležitý svědek, potvrzuje vinu Christiana B.
Zdroj: Profimedia.cz / Netflix
+ Dalších 12 fotografií
Zlom v případu
Před nedávnem přišel zvrat v případu ztracené Madeleine McCann. Němečtí vyšetřovatelé přišli s verzí, že za usmrcením holčičky stojí pedofil Christian B. Nyní zahraniční média uvádějí, že německá kriminálka je už těsně před uzavřením případu. Že za vraždou Maddie stojí třiačtyřicetiletý pedofil, není pochyb. Navíc se objevil i důležitý svědek, který je o jeho vině přesvědčen.

Psal se rok 2007, když se slehla zem po malé Madeleine McCann. Britským rodičům zmizela z apartmánu během dovolené v portugalském Algarve. Její zmizení bylo ohlášeno 3. května 2007. Až donedávna nebyly žádné informace o tom, co se s dívenkou stalo a kde by se mohla nacházet.

Zvrat

Po dlouhých letech pátrání a zoufalství bezmocných rodičů přišel ohromný zlom ve vyšetřování. Němečtí kriminalisté vypátrali podezřelého číslo jedna. Je jím německý pedofil Christian Brueckner, který v minulosti v Portugalsku žil a dokonce pracoval v hotelové kuchyni v letovisku, kde pobývala rodina s holčičkou.

Za hlavního podezřelého byl označen začátkem června a od té doby vyplouvají na povrch děsivé detaily. Německá prokuratura zaslala rodičům dopis, že jejich dcerka Maddie je už po smrti. Nyní jsou vyšetřovatelé už jen kousek od uzavření případu, na němž pracují od roku 2007.

Důležitý svědek

Ve vyšetřování hodně pomáhají také svědectví lidí z Bruecknerova okolí. Teď například promluvil otec ženy, která měla s podezřelým před lety vykrádat domy v portugalském letovisku Praia da Luz. Domy vykrádali v místech, kde tehdy dívenka zmizela.

"Kdybych tehdy jen tušil, co vím dnes, umlátil bych ho holýma rukama. Úplně se třesu, když si představím, že by se třeba dostal k mé šestileté vnučce," uvedl důležitý svědek britskému portálu thesun.co.uk.

Brueckner měl otci své ex před 13 lety ukazovat svůj karavan, jímž jezdil nejen po Portugalsku, ale i po jiných evropských zemích. "Podívej se, můžu si sem schovat drogy a třeba i malé dítě," chlubil se.

"Říkali, že už vyřešili 90 procent případu. Vypadali přesvědčeně, že Christian B. je jejich člověk," doplnil muž, který žije v bavorském městečku Schweinfurt. Jeho dcera prý nemá s případem Maddie nic společného.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy