Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Zlom v kampani: Michal Horáček u Soukupa ukázal, že může porazit Zemana

+ Další fotografie
GLOSA: Prezidentský kandidát Michal Horáček (65) na TV Barrandov ukázal, že může v boji o Hrad porazit Miloše Zemana (73).

Vystoupení prezidentského kandidáta Michala Horáčka (65) na TV Barrandov se stalo obrovským hitem. V souboji s moderátorem Jaromírem Soukupem prokázal Horáček pevné nervy a odmítl na tabuli kádrovat připravené osobnosti. Nastavil si vlastní pravidla a z pořadu udělal svou vlastní show. Čekalo se, že moderátor Jaromír Soukup si s Horáčkem pohraje, ale Horáček se nedal. Podle ohlasů na internetu je vítězem úterní noci.

Co to ukazuje? Že není rozhodující, jaký měl kdo start do kampaně. Důležitý bude závěr. Třeba takový Jiří Drahoš (68) začal boj o Hrad velmi sympaticky, ale nyní ztrácí. Veřejnost čeká emoce a divadlo, Drahoš je kultivovaný pán, který se snaží vystupovat smířlivě. Divadlo a show nyní nabízí Horáček. A také Mirek Topolánek.

Podle drtivé většiny průzkumů by si to ve druhém kole prezidentské volby měli rozdat Miloš Zeman (73) s Jiřím Drahošem. Horáček a Topolánek jsou podle bookmakerů daleko za nimi. Jenže do volby prezidenta zbývá pořád ještě měsíc. Horáčkovo vystoupení u Soukupa může znamenat obrovský zlom v celé kampani.

Záběry TV Barrandov už viděly statisíce lidí. Těm všem Horáček ukázal, že se nebojí odmítnout hru, která je mu proti srsti. Otázkou bude, zda ho za to voliči odmění svými hlasy. Horáček ale rozhodně u Soukupa sympatie publika neztratil. Z debaty, kde se má hrát podle not moderátora, vytřískal velké množství plusových bodů.

Související články

Další články