Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Zloděj na Vyškovsku si z domku odnesl lup za čtyři miliony. Policie žádá o pomoc

Závratnou milionovou kořist získal v první polovině měsíce října dosud neznámý pachatel. Do rodinného domu na Vyškovsku se zloděj dostal poničením skleněné výplně, kdy následně celé obydlí důkladně prohledal. Nakonec byl nadmíru úspěšný, hovoří o tom způsobená celková škoda. Lapka si totiž z místa odnesl šperky a finanční hotovost převyšující částku čtyři miliony korun. 

"V současné době je případ vyškovskými kriminalisty intenzivně prošetřován pro trestné činy krádeže a porušování domovní svobody, kdy pachateli v případě odsouzení hrozí až osmiletý pobyt za mřížemi," uvádí k případu policejní mluvčí Petr Vala.

"Do dnešního dne policisté vyslechli desítky osob a zhlédli hodiny kamerových záznamů, přesto jim ale pachatel stále uniká. Nedaleko místa činu se kriminalistům operativním šetřením podařilo zajistit klíčové videozáznamy, na kterých se nachází neznámý svědek. Tento muž by policistům mohl svou případnou svědeckou výpovědí významným způsobem přispět k objasnění činu. Jestliže muže na záznamu poznáváte, okamžitě volejte tísňovou linku 158," dodává mluvčí.

Zdroj náhledového obrázku a videa: Policie ČR pro eXtra.cz

Související články

Další články